Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy jeszcze raz proszę o pomoc. Doradźcie miejscówkę, ale taką totalny sztos, na kolację i drinki (sobota wieczór). Ma być mega fajna i podobać się przyjezdnym. Nie chciałabym konkretnej kuchni (typu sushi, meksykańska, włoska). Fajnie jakby było popularne wśród ludzi, ale można by było na spokojnie pogadać. Może jakaś muzyczka w tle?
Wstępnie rozejrzałam się za:
- Whisky in the jar
- Motywy
- Klubopiwiarnia
- Off Piotrkowska (co tam polecacie)?
- Manufaktura (co tam polecacie)?
#lodz
  • 12
  • Odpowiedz
@Nicy:
Tawerna w Manu
Drukarnia, Spółdzielnia na Offie
Quale
Lokal
Farina Bianco i Wall Street BBQ na Piłsudskiego
Gronowalski na Tymienieckiego
  • Odpowiedz
@Nicy: Jak mają być drinki to głosowałbym za Whisky in the jar, jedzenie smaczne ale ich drinki z whikaczami na prawdę są super! Ale to na taką kolacje bardziej luźną niezbyt formalną.
Quale z kolei ma bardzo fajnie zaopatrzony whisky bar, a jedzenie na zdecydowanie wyższym poziomie niż wcześniej omawiany steakhouse.
  • Odpowiedz
@Nicy: Quale jest bardzo na wypasie, Whiskey ma luźniejszą atmosferę, w obu dobrze zjesz i się napijesz. Dorzuciłbym chyba Tawernę i Bawełnę, chociaż nie wiem jakie mają "piciu" :) Farina Bianco też pasuje, i jedzenie dobre, i drinki dobre.
  • Odpowiedz
@Nicy: o właśnie, zapomniałem o Bawełnie ;)

wydaje mi się, że cokolwiek nie wybierzesz z zestawu: Tawerna, Bawełna, Quale, Farina, Whisky in the jar to będziesz zadowolona ;)
  • Odpowiedz
- Off Piotrkowska (co tam polecacie)?


@Nicy: Na jedzenie do Mitmi a na drinki do Brush, lokale są praktycznie naprzeciwko siebie więc daleko nie ma.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
To ten były właściciel Ericpol? Nie znam gościa idę tam pierwszy raz. Wyslalam znajomym ofertę miejacowek z lokalizacją, pewnie chodziło bardziej o piwo i muzykę oraz odległość od hotelu. :p
  • Odpowiedz