Wpis z mikrobloga

@pablopavo7: ostatnio miałem ten sam dylemat - nakręciłem się na 500 million edition i byłem nawet skłonny odkupić za masę cebulionów.
no ale wyleczyłem się z tego, doszedłem do wniosku, że dużej różnicy w grafice nie uświadczę na PRO a porządne wyczyszczenie aktualnej wersji (mam premierowy wypust) powinno przynajmniej na jakiś czas rozwiązać problemy z głośnym chodzeniem.

koniec końców stanęło na tym, że kupię nową jak ta padnie. No ale to
@pablopavo7: To zależy jak szybko zamierzasz kupic PS5. Gdybym nie planował kupna piątki na premierę, to zapewne wymieniłbym swojego PS4 Fat na wersję Pro i do tego dokupił google VR. Mam jednak trochę inne plany, więc moja stara czwórka może spokojnie posłużyć jeszcze te 2 lata.
@lolmen88: No właśnie mnie do zakupu pro zachęca to, że ps4 kupowałem na premierę i od tego czasu nie była ani razu czyszczona i ostatnimi czasy strasznie się nagrzewa i pracuje głośno. Za czyszczenie samemu trochę nie wiem jak się zabrać i boję się uszkodzenia.
@pablopavo7: hmm, jak mieszkasz przynajmniej w średniej wielkości miejscowości to powinien znaleźć się jakiś 'spec' który powinien bez większego problemu wyczyścić konsolkę i wymienić pasty / termo pady. z opinii ludzi którzy mają to za sobą wiem, że różnica bywa kolosalna.

ja do czyszczenia też się zabieram jak pies do jeża, niby nie jest to wybitnie ciężkie.