Wpis z mikrobloga

Wszyscy krzyczą ze w nowych smartfonach tych tańszych szczególnie od xiaomi czy pocophone 'hura dura nie ma NFC' ja kupiłem mi A2 lite od xiaomi ( 900 zł ) w banku zamówiłem naklejkę karty płatniczej (1zł miesięcznie), kartę wkładam pod case/etui i płace jak bym miał NFC, nie wydają przy tym 2tys na telefon i nie jest to jakieś cebulactwo tylko rozsądne myślenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#cebuladeals #xiaomilepsze #lifehack
  • 34
@Rhados: powiem Ci ze ta nakładka od Huawei bardzo mi się podoba więc nie narzekam :)
@BaZyL4: a nawet za mniej. A ja nawet nie szukałem bo byłem w potrzebie po tym jak moje Redmi Pro skończyło się po bliskim spotkaniu z kostka brukowa :(
@dzieju41 mi po openerze zeszlorocznym zostala wkladka z opaski do placenia, nosilem pod klapka w poprzednim telefonie doladowane o 200zl, ale jkos nie przekonala mnie ta forma jednak wole kesz
@spion999: płacenie telefonem to nie tylko wygoda, ale i wyższe bezpieczeństwo. Ogólnie poczekaj, aż infrastruktura się rozwinie i dzięki NFC będzie można przechodzić przez odprawy na lotnisku, otwierać drzwi w hotelu itp.