Wpis z mikrobloga

@Onbehalf: w sensie serio masz taki #!$%@? potężny przytłaczający cie doł, który odbiera chęć do życia i wszystkiego? Czy po prostu ci smutno i szukasz atencji, xD? Jeśli to drugie to nie mam za bardzo co poradzić, jeśli byłabyś facetem to bym ci poradził zmienić pasek na różowy xD, ale jesteś różowym więc nie wiem
@Shadow89: jestem niebieski, zle kliknalem i nie da sie zmienic...

taki #!$%@? potężny przytłaczający cie doł, który odbiera chęć do życia i wszystkiego


może nie aż tak, ale mam takie myśli, żeby iść spać i wstać jak najpóźniej się da xd
@Onbehalf: chcesz podświadomie uciec, tak mi się bynajmniej wydaje i to bym ci polecił, ucieknij na krótki czas od pracy, internetu, rodziny, zrób sobie dzień wolnego takiego chillowania, przeznacz go na jkaies polepszenie samopoczucia zebys się później lepiej czuł. Pojezdzij na rowerze, ruch dostarcza endorfiny, pospaceruj po lesie, zielen uspokaja i wgl zajebiscie na nas wpływa, może pomoze
@Shadow89: ni #!$%@? to nie pomoze bo ja sie zle czuje wlasnie przez to że za długo nie pracowałem. #!$%@? sie prawie 1.5 roku z przerwami. Teraz trudno jest wrocic do tego co robilem, nudzi mnie to, chce probowac czegos nowego, ale zaczynanie od zera jest trudne
@Onbehalf: kolega wyżej dobrze mówi, musisz tez przede wszystkim odkryc co sprawia ci przyjemność, daje satysfakcje i zbyt szybko cie nie nudzi i zacząć isc w tym kierunku, cokolwiek by to nie było. Może to być np. programowanie jak napisał kolega wyżej, ale możesz się tez interesować jakąś dziedziną nauki albo jakims rodzajem rozrywki, może to być np. muzyka, jeśli spiewanie pod prysznicem dawało ci satysfakcje to spróbuj zapisac się na