Wpis z mikrobloga

@T0my: nie no, co ja gadam, na pewno nie xD
żeby brać -4 to wypadałoby, żeby gość miał 4+ więcej punktów od wymienianego (czyli przynajmniej 4 w najgorszym wypadku), a w wypadku Iwobiego to nawet 2 za minuty nie są pewne.
Ostatnio zmieniony w połowie przez Laca (a mam nadzieję, że w końcu Emery wystawi Laca i Aube razem od początku), dodatkowo Ozil ma być gotowy na Cardiff, dzisiaj już trenował
@Gooral7: Postawiłem na Pereire z United, niby grał 2 mecze a i tak mu spadło 0.1 mln ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do tego mam 3.1mln w banku ale wolałbym to jakoś rozłożyć na więcej zawodników niż pakować w jednego...
@T0my: czyli teoretycznie masz 8 do wydania (mniej jak chcesz rozłożyć jakoś) to na pewno ktoś lepszy się znajdzie, przynajmniej ktoś z pewnym miejscem w składzie
za tyle samo (czy tam 0.1 więcej) jest Fraser, którego dużo bardziej bym widział; za 6.2 pereyra, ale watford akurat średni terminarz ma; może Gray po 5.5, a jak powyżej 6.5 to już w ogóle kilku fajnych gości ci dojdzie ( ͡° ͜ʖ
@T0my: o nim mogę Ci tyle powiedzieć, że Sarri raczej mało rotuje składem i Pedro jest raczej w formie to powinien grać przed WIllianem. Ja za Richarlisona z tej półki wziąłem Pereyre, bo są w gazie i mimo niezbyt ciekawego terminarza to chyba wszystkie ekipy dawały szansy przeciwnikom w mniejszej lub większej ilości to może coś tam strzelić. a na ławce jeszcze fraser i maddison, ale w tej kolejce chyba tam