Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@powiedz: moja ma to samo i mnie to dobija, i już nawet jej nie tłumaczę mojego podejścia. One chyba nie mają już nic poza pracą. Jak siedzą w domu to tez trzeba cos robić. Zawsze mówi, ze co,.ma siedzieć? Trzeba coś robić przecież. Nie mogą sobie znaleźć jakiegos hobby, po prostu muszą robić coś, jakąś pracę. Eh, głowa mi.pęka jak się zastanowię nad ich, przepraszam, #!$%@? i zboczeniem życiowym
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@powiedz: prawdopodobnie. Ogólnie wychowanie, że trzeba #!$%@? cale.życie, bo bez.pracy człowiek jest nikim i nie ma nic. Jakby to.rzeczy wyznaczaly wartość człowieka. Myślenie ludzi, których bym obrazil, gdybym ich teraz nazwał. A mówię o.rodzicach, nie wypada. Ale #!$%@?, biedne myślenie
  • Odpowiedz
@Piwniczanka92: kiedy mnie ktoś pyta czy potrzebuję potwierdzenia wpłaty to uczciwie odpisuję, że "nie", a potem czekam na zaksięgowanie wpłaty u mnie na koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powiedz: to samo, jestem czarną owcą bo nie mogę znaleźć pracy (narazie jakieś tam pieniądze swoje mam) HURRRR KTO TO WIDZIAŁ SIEDZIEĆ W DOMU TYLE IDŹ NAWET ZA DARMO KOMUŚ POMÓC XDDDD
nie, ja poczekam.
  • Odpowiedz
kto normalny by chodził do pracy jak miałby wystarczającą fortunę ;D? Po co Ci 2 miliardy jak masz 10 milionów ;d?


@Niebadzlosiem: normalny (przeciętny) - pewnie nikt, ale jednak wiele wybitnych jednostek posiada takie fortuny, że mogliby do końca życia nie pracować, a dalej to robią i co ty na to?
  • Odpowiedz
@tymeek: Pewnie mają "wizje" by ich firmy stały się większe, mają radochę z postępu.
Ja jako przeciętniak po prostu chciałbym pozwiedzać, nie martwić się o jedzonko/paliwo, uciekać przed zimą, spełnić wszystkie swoje marzenia ( a najdroższe z nich to skok w wingsuicie).
Jest też spora liczba milionerów którzy dorobili się i znikneli i żyją sobie po swojemu i nie mnoża kapuchy :)
Ty jakim byś wolał zostać?
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: chyba tym pierwszym, bo w drugim przypadku, codziennie pół dnia uprawiałbym jakieś gównosporty, a drugie pół siedział na dupie i jarał trawę, więc szybko popadłbym w depresję z takim trybem życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz