Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-28]:

W ramach wstępu:
Poniższe mecze Pucharu Ligi Angielskiej (1/32) są rozgrywane w systemie jednomeczowym. Jeśli chodzi o dwa mecze w których grali Polacy to Dynami Kijów w pierwszym meczu przegrało 3-1 i do awansu potrzebowała minimum dwóch zdobytych goli i wyniku 2-0, 3-1 do dogrywki czy np. 4-1. Natomiast Dinamo Zagrzeb miało korzystny wynik, bo 1-1 na wyjeździe i 0-0 + każda wygrana dawałaby im awans.

Bramkarze
Artur Boruc (38 lat) [klub: Bournemouth]: rozegrał 90 minut. Jego drużyna wygrała 3-0 z Milton Keynes w 1/32 Pucharu Ligi Angielskiej.

Łukasz Fabiański (33 lata) [klub: West Ham United]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 3-1 z Wimbledon w 1/32 Pucharu Ligi Angielskiej.

Dawid Smug (24 lata) [klub: Atlantas]: rozegrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę. Jego drużyna przegrała 4-0 ze Spyris Kaunas w 1 lidze litewskiej.

Obrońcy
Tomasz Kędziora (24 lata) [klub: Dynamo Kijów]: rozegrał 90 minut, sprokurował rzut karny i otrzymał żółtą kartkę. Jego drużyna zremisowała 0-0 z Ajaxem w rewanżowym meczu kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Ajax awansował do fazy grupowej. Skrót meczu zobaczysz TUTAJ.

Jan Bednarek (22 lata) [klub: Southampton]: rozegrał 90 minut i otrzymał żółta kartkę. Jego drużyna wygrała 1-0 z Brighton w 1/32 Pucharu Ligi Angielskiej.

Pomocnicy
Damian Kądzior (26 lat) [klub: Dinamo Zagrzeb]: wszedł z ławki w 83 minucie. Jego drużyna przegrała 2-1 z Young Boys w rewanżowym meczu kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Young Boys awansował do fazy grupowej. Skrót meczu zobaczysz TUTAJ.

Mateusz Klich (28 lat) [klub: Leeds]: wszedł z ławki w 46 minucie i otrzymał żółtą kartkę. Jego drużyna przegrała 2-0 z Preston w 1/32 Pucharu Ligi Angielskiej.

Paweł Wszołek (26 lat) [klub: QPR]: rozegrał 90 minut i zdobył 1 gola. Jego drużyna wygrała 3-1 z Bristol Rovers w 1/32 Pucharu Ligi Angielskiej.

Napastnicy
Kamil Biliński (30 lat) [klub: Riga FC]: wszedł z ławki w 70 minucie. Jego zespół wygrał 1-0 z FK Liepaja w 1 lidze łotewskiej

Robert Lewandowski (30 lat) [Bayern]: wszedł z ławki w 61 minucie. Jego zespół wygrał 4-0 z Chicago w meczu towarzyskim.

Dodatkowo:
Jeśli chcesz zobaczysz więcej skrótów z dzisiejszego spotkania (i nie tylko) - kliknij TUTAJ.

Przy okazji pytanie dla wytrwałych, którzy przeczytali cały post - ciekawiłby was tag, pod którym pisałbym swoje własne analizy spotkań? np. Ligi Mistrzów czy hitów w popularnych ligach jak hiszpańska czy angielska. Analizy byłyby zarówno pod kątem ewentualnego wyniku, jak i typów, które można wykorzystać do bukmacherki. Ciekawi mnie wasze zdanie, bo być może jest tego dużo na wykopie i nie są potrzebne kolejne wpisy :)

________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. gol Wszołka - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica