Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc, mam pewien dylemat i chcialbym poprosic Was o porade. Otoz, przebywam na emigracji w UK i w mojej pracy poznalem dwie siostry-blizniaczki, tez z poza UK. Ja lvl 25, one lvl 33. Jedna jakis czas temu przeniosla sie godzine drogi pociagiem ode mnie, druga pracuje teraz niedaleko. Otoz od poczatku obie mi sie podobaly, trudno bylo sie zdecydowac, ktora bardziej. Jechalem wiec na dwa fronty, na poczatku nie wiedzialy o tym, z czasem prawda wyszla na jaw. W miedzyczasie, podczas pierwszej wizyty u tej ,,oddalonej" siostry, intuicja podpowiedziala mi, iz uprawia ona segzy z opalonym ziomkiem z Portugalii, co w koncu okazalo sie prawda, wiec dobrze zrobilem, ze wtedy spasowalem. Skupilem sie na drugiej siostrze, jednakze przez fobie spoleczna i strach przed kobietami szlo ciezko. W koncu, jak bylem #!$%@? napisalem do niej, ze jestem nia zainteresowany. Odpisala, ze ona nie ma zadnych wiekszych uczuc, i woli, zeby zostalo jak jest. Po miesiacu pogodzilem sie z tym, zaprosilem ja do kina, zgodzila sie, poszla ze mna na film, ktorego normalnie by nie obejrzala. Potem wyszla z propozycja poplyniecia we dwojke na wyspe nieopodal. Byly rozmowy o wszystkim i o niczym, raz dotknela swoja dlonia mojej, nie wiem czy celowo. Potem zaproponowala kolejna wycieczke, tym razem calodniowa, bawilismy sie dobrze, ale nic wiecej nie zaszlo. Bedac tam, miedzy wierszami wyczytalem, ze jakis chada prawdopodobnie robi jej ciam cia ram ciam ciam. Nie powiem, przybilo mnie to strasznie, bo caly czas nadzieja sie tlila. Po wycieczce usunalem konto na fb, zerwalem kontakt na miesiac. W zeszlym tygodniu musialem jednak podejsc do jej miejsca pracy, ucieszyla sie na moj widok, przytulila mocna i powiedziala, ze zadzwoni. Od tamtej pory cisza. Sluchajcie, ja mam juz naprawde tego dosc, nie potrafie przestac o niej myslec, a nie wiem jak podsumowac cala sytuacje, jest jeszcze wiele szczegolow, ale nie chce Was juz tym zanudzac. W piatek przychodzi do mnie do pracy na zastepstwo na jeden dzien i czekam na to jak na egzekucje. Prosze, moglibyscie mi cos doradzic, czy olac ja, czy to ja #!$%@?, nie chce zostac beta-cuckiem, ani zfriendzonowanym kumplem.
#stulejacontent #przegryw #pytaniedorozowychpaskow #emigracja #mgtow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Co robic?

  • Olac ja, isc przed siebie. 58.0% (69)
  • Porozmawiac, prawdopodobnie upokorzyc. 6.7% (8)
  • Zostac kumplem. 3.4% (4)
  • Usunac konto. 31.9% (38)

Oddanych głosów: 119

  • 4
nie chce zostac beta-cuckiem, ani zfriendzonowanym kumplem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli dalej będziesz żyć nadzieją i czekać na jej wyciągnięcie ręki do ciebie, to na pewno zostaniesz którymś z nich. Albo poważnie z nią pogadasz i "wóz albo przewóz", albo sobie odpuść i zacznij szukać innej.