Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Postojna Jama - zapierająca dech w piersiach królowa europejskich jaskiń. W znalezisku vlog, w powiązanych link do artykułu z informacjami praktycznymi i większą ilością zdjęć.

Postojna to największa i najchętniej odwiedzana jaskinia w Europie. Zwiedzanie odbywa się częściowo kolejką. Na mnie wywarła wielkie wrażenie, nigdy jeszcze nie widziałem tak wspaniałej jaskini, a parę już miałem okazję w życiu zobaczyć :)

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Was ciekawy. Jeśli macie jakieś pytania śmiało zadawajcie je w komentarzach :)

__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
Pobierz MG78 - Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Postojna Jama - zapierają...
źródło: comment_aG8VoAhZQtA5YDDDkQeoyuVXdyF5KcTM.jpg

Lubisz jaskinie i inne podziemne miejsca?

  • Tak! 74.8% (178)
  • Nie 25.2% (60)

Oddanych głosów: 238

  • 20
@Pieczyw: Jakbyś się wypisał zgodnie z instrukcją to bym Cię nie przeoczył. Czytanie ze zrozumieniem niektórych chyba boli :)

Już Cię wypisałem więc nie musisz mi pisać PW