Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę co oni zrobili z optymalizacją tego #rust ? Z rok temu normalnie sobie komfortowo mogłem pograć, dzisiaj zainstalowałem, myślę sobie pobiegam trochę i zobaczę co tam słychać i dramat. Nie dość, że samo wejście na serwer to, żeby nie skłamać no 10 minut wczytywało i ładowało te wszystkie gówna to jeszcze finalnie jak już wszedłem to co chwilę z 60 fps zwiechy kamery i spadki do 4-5 fps i tak w zasadzie co chwilę. Rwanie, przy szybszym obracaniu kamery to samo. Komputer to myślałem, że #!$%@? z papci tak się wiatraki rozkręciły, a wychodziłem z gry kolejne 5 minut, bo próbując zminimalizować grę system zaczął chodzić jakby mu katalogu windows zabrakło i miał zużycie procesora na poziomie 99%. Dramat, ale się #!$%@?łem!
  • 4
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Mam tak samo, jeszcze kilka (kilkanaście?) miesięcy temu grę wykrywało mi w ustawieniach "beautiful", ale działało też na "fantastic", fakt nieco gorzej ale zawsze. Obecnie jest to "simple" czyli tak na prawdę zaliczyłem skok z very high/maximum do medium i nie odczułem przy tym większego skoku wizualnego.
  • Odpowiedz