Wpis z mikrobloga

Zapytałem się dziewczyny z tindera po 3 dniach pisania ilu miała kochanków. Obraziła się i dała całe wypracowanie o tym że dziewczyna w wieku 19 lat może być nadal dziewicą i jest to normalne. Chyba #!$%@?łem tą relacje
#przegryw #tinder
  • 17
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: O takie rzeczy się kobiety nie pyta, bo i tak nie powie prawdy.

Lody się nie liczą, anal też. Jednorazowe spotkania też nie. Po alkoholu? Też nie. Nawet jak jakimś cudem kobieta Ci powie ilu miała facetów, to luźno możesz mnożyć przez trzy. Szczególnie jak pojechała na studia/zmieniła miejsce zamieszkania, gdzie było zdecydowanie mniej znajomych.

Dlatego też na Erazmusach takie #!$%@? akcje wychodzą, a o większości z nich ludzie i
  • Odpowiedz
@TestoDepot: co jest niemozliwe? Ja stracilam dziewictwo w wieku 20 lat, chociaz mialam przedtem kilku chlopakow. Sa jeszcze ludzie, ktorzy zaczynaja uprawiac seks, kiedy wiedza, ze sa gotowi na odpowiedzialnosc za tym idaca.
  • Odpowiedz
@kajtusS: 19 letnia dziewica w dzisiejszych czasach, w dodatku na aplikacji służącej do ruchania - seems legit ( ͡° ͜ʖ ͡°).

tracilam dziewictwo w wieku 20 lat

Nie mam podstaw, żeby nie wierzyć, ale w zestawieniu z obecnymi realiami brzmi to tak nieprawdopodobnie, że jest praktycznie nie do uwierzenia.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: to nie jest nieprawdobodobne. Teraz, w wieku 24 lat, nadal mam wiele kolezanek, ktore sa dziewicami. Sa kobiety, ktore nie chca robic tego z byle kim. A poki co nie spotkaly interesujacego faceta. Ja ciesze sie, ze poszlam do lozka z odpowiednim facetem, z ktorym jestem do dzisiaj. Spotykalam wielu facetow, ktorym zalezalo glownie na seksie. Po co wiec mialam to z nimi robic? Zeby stac sie kolejna odhaczona pozycja
  • Odpowiedz