Wpis z mikrobloga

Ehh, #!$%@?łem się. Oglądałem właśnie na ttv nowy odcinek programu dzień w którym pojawiła się forsa.

Początkowo byłem zadowolony, w końcu jakaś normalna rodzina - domek, zadbane dzieci, była i przyszła firma - taki #!$%@? xD. Pierwszy zakup łódka, bo mieszkają obok jeziora. Nie byłem aż tak sceptycznie nastawiony do tego pomysłu w końcu pierwszy ich prezent, prosta łódka + wiosła + kapoki to około 2500 - 3000. Jednak facet stwierdził, że muszą mieć silnik elektryczny, inne duperele i nagle się zrobiło 7k xD.

Potem było tylko lepiej:
przejazd wyścigowym samochodem 1,5 k
buldog 4 k
naszyjniki dla zony
grill dla calej rodziny
plany na przyszlosc to powiekszenie piersi zony (pomysł faceta)

W kilka dni wydali już 15 tysięcy i zostało im 40.

Tylko tej żony żal, widać, że nie ma za dużo do powiedzenia i to mąż jest takim dzieciakiem. Poza tym ludzie myślą, że 55k to jakieś ogromne pieniądze, które się nigdy nie kończą xD

Dramat.

#dzienwktorympojawilasieforsa #ttv #patologiazmiasta
  • 4
@LaserRock46AND2: No niby tak, ale nie do końca. Jakby ze mną mieli kręcić taki program to pewnie by się skończył po 5 minutach, może bym zmienił tv z 40 cali na 55 taki do 2k, chociaż pewnie nawet nad tym bym się zastanawiał bo obecnemu nic nie brakuje. Pozostałe pieniądze bym wpłacił na oszczędnościowe, żeby w przyszłości jak najmniejszy kredyt wziąć na mieszkanie i tyle :D