Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-24]:

Bramkarze:
Marcin Bułka (18 lat) [klub: Chelsea]: rozegrał 90 minut dla Chelsea U23. Jego zespół przegrał 1-0 z Derby U23 w angielskiej Premier League 2.

Kamil Grabara (19 lat) [klub: Liverpool]: rozegrał 90 minut dla Liverpoolu U23. Jego zespół zremisował 1-1 z Manchesterem City U23 w angielskiej Premier League 2.

Krzysztof Kamiński (27 lat) [klub: Jubilo Iwata]: rozegrał 90 minut. Jego zespół zremisował 1-1 z Kashimą w 1 lidze japonskiej.

Obrońcy
Maciej Wilusz (29 lat) [klub: FK Rostów]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 1-0 z Arsienał Tuła w rosyjskiej Premier League.

Jarosław Jach (24 lata) [klub: Rizespor]: wszedł z ławki w 36 minucie. Jego zespół zremisował 0-0 z Erzurum w tureckiej Super Lig.

Pomocnicy
Martin Pajaczkowski(20 lat) [klub: FAC Wien]: wszedł z ławki w 46 minucie i zaliczył 1 asystę. Jego zespół zremisował 1-1 z Lustenau w 2 lidze austriackiej.

Napastnicy
Robert Lewandowski(30 lat) [klub: Bayern Monachium]: rozegrał 90 minut i strzelił gola. Jego zespół wygrał 3-1 z Hoffenheim w niemieckiej Bundeslidze.Link do gola Lewego - TUTAJ. poza tym był jeszcze wybroniony karny Lewego, ale akcja została anulowana po analizie VAR (spalony Robbena) - link TUTAJ.

Kamil Biliński (30 lat) [klub: Riga FC]: spędził cały mecz na ławce rezerowych. Jego zespół wygrał 1-0 z Ventspils w 1 lidze łotewskiej

Dodatkowo Transfery:
Marcin Kamiński (26 lat - Obrońca) wypożyczone ze Stuttgartu do Fortuny Dusseldorf.

Sebastian Szymański (19 lat - pomocnik) blisko transferu z Legii do CSKA Moskwa (za kwotę ok. 7 milionów)

Łukasz Bejger (16 lat - obrońca) były gracz Lecha U19 oficjalnie może grać w Manchesterze United (a konkretnie drużynie U18)

________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. gol Lewandowskiego- znajdziecie pod tagiem #nasizagranica

#mecz #pilkanozna #sport #polska #golgifpl #nasizagranica #bundesliga #transfery