Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego kąsania czy hejtu na Kinguin typu "a kingłini dalej w grze xD". Taz i chłopaki mają ambicje i co widać mocno ruszyli do przodu. Taz ma coś do udowodnienia a reszta otworzyła oczy, że można coś więcej ugrać niż mistrzostwa polski esl. Zamiast im kibicować i wspierać to lepiej kręcić beke. Minor był wpadką bardziej ze strony głowy niż gry. Robią bootcampy a zaraz otwierają im centrum do treningów i widać parcie na szkło. Dla mnie teraz oprócz AGO to Kinguin będzie nas reprezentował na świecie. VP już gaśnie i dopóki dinozaury nie odejdą, ciężko będzie im wrócić.

#csgo
  • 6
  • Odpowiedz
@Daburi: Taz przejal tam stery więc nie będzie otwierał tabeli. Nigdy też nie był jakimś skillorem. Najwazniejsze to dać im wsparcie w postaci doświadczenia a Loord i reszta zrobią swoje. Ja w nich wierze bardziej niż AGO bo czuje, że ich prezes zrobił sobie z tego zwykły biznes. Kinguiny mają misję od dawna a nawet ich CEO grał w cs'a
  • Odpowiedz
VP już gaśnie i dopóki dinozaury nie odejdą, ciężko będzie im wrócić.

@Spectators: Tak bo problem VP jest Neo i Pasha i dlatego przegrywaja.
Jezeli jedziesz na turniej gdzie masz przetrenowane nie wiem z 10h to duzo nie zdzialasz, zwlaszcza ze przed dojsciem Snatchiego ich gra nie byla dobra i wciaz byly problemy, inaczej gdyby taki zawodnik wpadl do ulozonej druzyny, wtedy nawet mixowo mozesz fajnie zaskoczyc.

W 10h to nawet
  • Odpowiedz
VP już gaśnie i dopóki dinozaury nie odejdą, ciężko będzie im wrócić.


@Spectators: Jakie dinozaury? xD Został Neo (IGL) i Pasza (jedyny, który trzymał stałą formę).
Fajnie, że pojawiają się nowe zespoły, które mają szanse wywalczyć coś na Europejskiej (Światowej?) scenie, ale dajcie im chociaż potrenować razem, czy pojechać na parę lanów. Później możecie płakać.
  • Odpowiedz