Wpis z mikrobloga

@Liwiia osobiscie uwielbiam kolorowe eyelinery, nyx ma świetne i sephota z marki własnej. Brąz jest neutralny, moim zdaniem wygląda delikatniej niż czarny i jest super, noszę na codzień, śmiało próbuj. Mam granat który też w sumie na codzień, nie ma dużej różnicy między nim a czarnym a czuje się bardziej szalona xd. Mega spoko wygląda łączenie dwóch kolorów eyelinera w kresce np na wyjścia :) zwykle łączę czarny z bordowym lub złotym.
@Liwiia: ja bardzo lubię - mam bordowy, turkusowy i złoty z Sephory, rozkręcam się jeśli chodzi o lepsze (te z sepho mają jedną spoko właściwość - są nakładane na palca ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Dużo zależy od reszty makijażu - taki makijaż lekki wakacyjny wykończony turkusową kreską wygląda bardzo spoko, a bordowy eyeliner do ciepłego makijażu oka bardzo ładnie go dopełnia. Można pobawić się np. Podwójną
@Liwiia to fakt, często te kolory są łagodne i normalnej kreski nimi nie zrobisz. Na kolorowe kreski mam jeszcze jeden patent- można fajne trwałe kreski zrobić jakąś long stay matową pomadkąy płynną. Pędzelkiem , czasem trzeba nałożyć dwie warstwy ale całkiem spoko. I o dziwo ładnie się trzyma :)
@Liwiia: Tak naprawdę, to czarny eyeliner nie wygląda dobrze na większości kobiet w naszym kraju. Brązowy dobrze podkreśla oko, a przy okazji nie jest taki nachalny. Ładnie prezentują się również grafitowe konturówki i tusze do niebieskich oczu.
Ja sama używam zawsze brązowej maskary, ponieważ na mnie wygląda mniej sztucznie.