Wpis z mikrobloga

#misjafutbol w pigułce

Rudzki:

nic w sporcie nie jest tak ważne jak powtarzalność, musimy się regularnie meldować na dużych imprezach, po awansie legii w 2016 miałem nadzieję że powtórzą to za rok, dwa

też Rudzki 2 minuty później

po co legia ma w ogóle startować w eliminacjach? żeby nas ośmieszać


#kek #pilkanozna #mecz
P.....a - #misjafutbol w pigułce

Rudzki:
 nic w sporcie nie jest tak ważne jak pow...

źródło: comment_wc9yGuaMkdMJn1FwKjO9mxBT1tphPG3u.jpg

Pobierz
  • 8
@maltir: @Jarmuzyd: uczepiliście się tej nadzieji, może źle zacytowałem ale oni( i to od dawna) cytują bońka że ważna jest powtarzalność i granie nawet bez rezultatów to samo odnosiło się do legii o czym wspomnieli na początku programu. Ten cały program od dawna przestał mieć jakąkolwiek wartość, z przyjemnością słucha się eksperów od ligi hiszpańskiej/angielskiej w ps a misja futbol to zebranie januszy którzy sami nie pamiętają co powiedzieli dwie
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: no ale tak zacytowales, sam jeszcze nie obejrzałem misji futbol, nadrobię i być może faktycznie Rudzki przeczy sam sobie. Krytyka jak najbardziej ok - sam zauważyłem że misję futbol oglądam bardziej tak w tle, do gry, prasowania itp xd też czasami odnoszę wrażenie że robi się z tego trochę januszerka ale jeśli krytykować to merytorycznie bo inaczej sami staniemy się INFLUENCERAMI xd
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Rudzki chce dorównać w Matiemu w konkurencji "kto wyżej zadrze nosa", Borek #!$%@? truizmy na początku odcinków, kudłaty jeszcze skutecznie chełpi jego "ego" zwrotami typu "witamy znakomitego chyba już promotora a nie komentatora", wtedy następuje 2 minuty monologu Matiego który w bardzo powolnych słowach opisuje swoje ostatnie przeżycia, przy czym on robi to tak że każdy go słucha i nikt się nie #!$%@?, Pszemek #!$%@? jak z karabinu praktycznie zawsze
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: mnie najbardziej śmieszy w Rudzkim to, że jak w sieci pojawił się filmik na którym jakaś kobieta robi Dele Aliemu loda to nasz redaktor naczelny nie ustawał w krytyce zachowania piłkarza. Natomiast gdy Weszło zadzwoniło do kompletnie pijanego Peszki, to Rudzki stwierdził, że nikt tego nie bierze poważnie, Peszko to jest taka maskotka reprezentacji i zna swoje miejsce w kadrze Nawałki xD