Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Ja #!$%@?, te ceny za #mieszkanie w #lublin to jakaś patologia. Nie miałbym nic do tych 600/700 złotych miesięcznie, gdyby nie to, że #!$%@? standard jak z PRL-U XD cenowo niedługo stolyce dogonimy.
A jak już fajne mieszkanko się znajdzie, to albo sąsiedzi #!$%@?, albo okolica patologiczna jak #!$%@?, albo daleko od wszystkiego.
W Lublinie dalej jak w lesie

#studia #gownowpis #studia
  • 20
  • Odpowiedz
  • 12
@stallowa: Noo, ale chociaż zarobki wyższe we Wrocławiu czy Krakowie. Lublin w kwestii wynagrodzeń nadal jest traktowany jako "Polska B", a ceny za wynajem już niemal równe do cen w Poznaniu lub Wrocławiu właśnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@stallowa: to jest #!$%@? dramat i pokaz januszostwa.
Ja, na miejscu osoby która wynajmuje, wstydziłbym się wystawić mieszkanie za taką cenę, gdy meblościanki w pokojach pamiętają Gomułkę a całość wygląda, jak te opuszczone domy w Czarnobylu
No #!$%@?, trochę godności trzeba mieć
  • Odpowiedz
@Zaff @shiningsky: Zgadzam się z Wami na stopro.

@shiningsky Po tagach widzę, że szukasz na studia. Z autopsji mogę Ci polecić poszukanie w okolicach Węglina (mniej-więcej w okolicach Tesco/Kraśnicka) - tam są pokoje i w domkach i w blokach czasem się coś znajdzie, standard średni (ale nie PRL i patola), ale za to ceny są czasem na prawdę mega niskie - przez ponad 2 lata wynajmowaliśmy pokoje z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stallowa: ja sobie po znajomości spoko mieszkanie ogarnąłem, praktycznie przy politechnice.

Znajoma różowa teraz szuka i jak podsyłała oferty, to się trochę zdziwiłem jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@shiningsky: pisałam to samo niedawno to mi napisali że takie prawo rynku i że kup mieszkanie i wynajmij za mniej. No #!$%@? (°° ale jak ja chcę wynająć normalne mieszkanie a nie jakies muzeum to dlaczego mam płacić te kosmiczne ceny. Tutaj mieszkania dzielą się na nowe, wyremontowane i prl czyli albo będziesz mieć pokoje dostosowane do życia np łóżko,
  • Odpowiedz
@Naczelny_Hejter: Nie mam nic przeciwko zarabianiu na wynajmie mieszkań - niech się kredyt sam spłaca, spoko. Ale rozmowa się toczy aktualnie o januszach, którzy ostatni remont robili w 1988r. a mieszkania wynajmują za hajs, który się w pale nie mieści, dodatkowo pisząc zazwyczaj w ogłoszeniach "wysoki standard".
  • Odpowiedz
@Naczelny_Hejter:

Januszem to są ludzie co to wynajmują, sam jakbyś mógł to doiłbys kasę

no teraz to #!$%@?łeś

ludzie wynajmują bo MUSZĄ, a nie bo chcą bo dobra cena. no bo co, nie wynajmie i gdzie będzie przez studia mieszkał? to nie jest wina ludzi "bo wynajmują", to jest wina januszy, którzy sztucznie podwyższają ceny, bo wiedzą, że i tak prędzej czy później się ktoś na to znajdzie, bo to
  • Odpowiedz