Wpis z mikrobloga

  • 0
@rozowy__pasek jeszcze trochę i będzie (ʘʘ)

Ja mam w planach nurkowanie w rzecze, niedaleko mam świetny kawałek głębokiej rzeki A straszenie tęsknię za tym co lubię, schować się pod wodą i patrzeć na rybki xD
  • Odpowiedz
@v1lk: Każdego dnia jak widzę Twoje poranne zdjęcie z kawą to nie wiem co czuję mocniej: takie ciepełko że życzysz miłego dnia i się uśmiecham pod nosem czy ból dupy, bo zazdroszczę Ci tego kawałka trawnika i kawy na świeżym powietrzu ( _)
  • Odpowiedz
  • 1
@stallowa uspokoje trochę twoja zazdrość kolego, w Holandii gdzie mieszkam na stałe mamy mieszkanie bez balkonu, a okno nawet się nie otwiera (właśnie szukamy czegoś większego, czegokolwiek w sumie choćby z balkonem xD ) , całe mieszkanie to studio = salon z kuchnią, i łazienka.
Musiałem kupić łóżko z antresolą (takie dwu osobowe z ikei) żeby móc telewizor wcisnąć z konsolą bo miejsca brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tu jesteśmy w domu u mojej żony, ogród z jednej i drugiej strony, piękny duży dom, mały basenik i kilka drzewek owocowych, do tego wędzak i grill, ale tak w sumie ma każdy w wolno stojącym domu, żaden wyczyn (σ ͜ʖσ)

A co do ciepłych słów, to życzę każdemu żeby wyciągnął z siebie choć trochę dobroci bo świat to tak cholernie
  • Odpowiedz
@v1lk: Kawałek trawnika co rano widzieć i to Twoje podejście do życia to aż miło wejść na mirko ()

A moja zazdrość wynika głównie z tego, że 18 lat mieszkałam z rodziną na wsi, parę lat temu się wyprowadziłam do miasta, gdzie fakt faktem jest pięknie i zielono wszędzie, tylko nie tam, gdzie mieszkam - na budującym się aktualnie osiedlu, gdzie powycinali wszystkie
  • Odpowiedz
  • 0
@stallowa dziękuję za miłe słowa, podejście zawdzięczam dobrym ludziom których poznałem w przeszłości, gdyby nie oni był bym kimś zupełnie innym. I rodzina, przodkowie których znał cały świat, z tego jestem bardzo inny mimo że wielu ludzi twierdzi że byli to źli ludzie, ale to kwestia tego że ja żyłem "od kuchni" A reszta widziała i widzi propagandę w telewizji która truje mózgi dobrym ludziom i wywołuje więcej złego niż powinna.

Najzabawniejsze że ludzie widząc moje podejście o zachowanie dziwią się po co , przecież nic z tego nie mam a robię z siebie głupka uśmiechając się do obcych i pomagając jak mam okazję... potrafiłem zatrzymać się po środku autostrady jak zobaczyłem polskie blachy na awaryjnych po środku niczego (wcześniej widziałem że jadą tam jakieś dziewczyny jak mnie mijały stąd miałem pewność że "chyba coś się stało" A n nie że jest to podpucha żeby kogoś okraść ) akurat brakło im paliwa kilka kilometrów od stacji, szybka akcja z wypompowaniem kilku litrów paliwa z mojego baku i wlanie do nich, uśmiech, podziękowanie i szok jaki wywołałem był dla mnie zaskakujący xD

Ale jak mogłem postąpić inaczej, w Niemczech nie raz do stacji jest kilkadziesiąt kilometrów, laweta kosztuje masę pieniędzy których wydanie zaboli chyba każdego. Szybka akcja kilkunasto minutowa i byliśmy w trasie na nowo, one na stację a ja dalej przed siebie.
  • Odpowiedz
@v1lk: Ciężko nie przyznać Ci racji. Też mnie czasem nachodzi refleksja skąd to powszechne zburaczenie u ludzi, łatwo to zauważyć nawet idąc rano do pracy - uśmiechniesz się do randomowej osoby na ulicy to w większości przypadków spojrzy się na ciebie jak na wariata zamiast też się uśmiechnąć, tak po prostu. Dlatego cenię Twoją poranną kawusię i to "miłego dnia" tak mocno ()
  • Odpowiedz
  • 0
@stallowa i już chyba tak zostanie z tym porannym dzień dobry, miłego dnia zawsze uważałem że oglądanie jak komuś się powodzi to fajna sprawa, nakręca mnie to do działania aby chcieć więcej, bo skoro ktoś inny jest w stanie tak żyć to dlaczego ja nie mogę? (ʘʘ)

U siebie w Holandii jeszcze dorzucam śniadanko, tutaj wstajen zbyt wcześnie żeby się tłuc po domu jak wszyscy śpią, stąd
v.....k - @stallowa i już chyba tak zostanie z tym porannym dzień dobry, miłego dnia ...

źródło: comment_PV0SgIi7mmSGxAWxzUwqOI4R2VKAUouy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@v1lk: Mnie na takie śniadanka stać jedynie w weekendy, bo reszta tygodnia to wstawanie o 6 i idę pracować na tego złodzieja xD
Szanuję mocno za takie nastawienie, nie umiałabym tak codziennie ;o
  • Odpowiedz
  • 0
@stallowa no fakt że trzeba wstać wcześniej, ale ja ogólnie śpię po 6/7 godzin i narazie wystarcza, może jak będę starszy to się zmieni xD

Ale I tak najbardziej lubię obiady xD mimo że szczupły jestem to jem jak smok, ale też dużo chodzę i nie pije slodkich wód, nie jem ziemniaków i jakoś tak mieszcze się w normie.

Najlepsze co udało mi się zrobić, moje danie popisowe ( ʖ
v.....k - @stallowa no fakt że trzeba wstać wcześniej, ale ja ogólnie śpię po 6/7 god...

źródło: comment_L70EOC4kDSh97O33IXiSBtve1SSSLFec.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz