Wpis z mikrobloga

@michaszekpetarda: info sprzed roku:
+ bardzo dobre, tradycyjne jedzenie
+ miła obsługa - wcześniej miałem informacje, że młodzi kelnerzy i nie wyrabiają się z pracą ale nie było problemów
+ kierowniczka do dogadania i nie robi problemów
+ lokal udekorowany z gustem, trzyma klimat
+ jeszcze odnośnie dyspozycyjności lokalu: mogłem sobie przyjeżdżać co chwilę i np. biegać z metrówką sprawdzać czy stoły się zmieszczą
+ mieliśmy możliwość skorzystania z dużego pomieszczenia
  • Odpowiedz
@tokontojestpowazne: @SzybkiGonzalez: dzięki za wyczerpującą odpowiedź ;) czyli tańce były w tej salce- piwniczce, piętro niżej? na ile osób była impreza? moje wesele planuje na pierwszy weekend września, ale bardziej skłaniamy się chyba do imprezy pod wiatą ;) jeszcze się zastanawiam nad ślubem w klasztorze w Borku Starym, może mieliście z nim doświadczenia? ;d
  • Odpowiedz
@michaszekpetarda: impreza na jakieś 80 osób razem z dziećmi i wszystko odbyło się na parterze, powiedziałbym że było tak w sam raz, 10 osób więcej i nie byłoby wyjścia innego jak chodzenie po schodach do piwnicy

o ile będzie pogoda to pod daszkami może być super - w naszym przypadku mieliśmy ustalone z kierowniczką że ostatecznie ustalimy czy robimy na polu czy w środku jakieś 1-2 dni przed
aha! po fakcie
  • Odpowiedz