Wpis z mikrobloga

Po pokazie cen nowych kart od zielonych stwierdzam, że nie warto pakować się w PC gaming. 7 lat temu za cenę 2080 kupiłem cały komputer który służy mi do dziś i odpali każdą grę ale jakbym miał dzisiaj składać kompa to wolałbym ten hajs odłożyć na samochód dlatego pytanie do ludzi z #xboxone - Na kompie będę grał w strategie i MMORPG a konsolę chce kupić sobie do wszystkiego innego. Czy warto dołożyć do X-a jeśli ma się tylko monitor FHD i ewentualnie kupić kiedyś 4k czy kupić One S i kilka gier na dzień dobry? Mi się wydaje że jeśli Game Pass istnieje to nie ma sensu kupować S ale sam już nie wiem...
  • 5
@ludendorf Nie ukrywam że jako były posiadacz 360 odczuwam straszny głód na achievementy które sprawiały że ogrywałem gry do 100%... Nigdzie indziej nie ma takiego fajnego systemu zachęcającego gracza do grania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ludendorf Teraz też wątpię żebym potrafił ale za dzieciaka potrafiłem z AC2 wyciągnąć 150 godzin gry a Origins na PC nawet 20 nie ma a fabuła zostawiona w połowie, ehh.

Nie pomaga też że PC się grzeje jak cholera pod obciążeniem i w małym pokoju aż odechciewa się grać bo to jest walka o tlen xD