Wpis z mikrobloga

Pytanie na serio. Czy Kononowicz kiedykolwiek uprawiał seks z kobietą? Ja mam podejrzenia że nie i słowa Majora - Ty nigdy kobiety nie miałeś mogą być prawdą. Knur mógł mu się z tego kiedyś zwierzyć. No a ten to użył jako kontrargument ze względu na to że wydał go ze Major wącha nitro...
#kononowicz #suchodolski

Krzysio Misio miał kiedyś kobietę na małe Krzysie?

  • TAK 12.4% (26)
  • NIE 87.6% (183)

Oddanych głosów: 209

  • 19
  • Odpowiedz
@ewelinaaaaa: e tam i co z tego jak kierowca to od razu poruchał... Są typy co nigdy nie poruchają i się zachowują jak Konon... Major widać ze miał kiedyś kobietę. Gadał on swoje erotyczne zboczenia ale to po nitro (tak działa rozpuszczalnik ma się dużą chuć). Ale nawet jak nie był pod wpływem to siedzi normalnie gada widać ze nie są to jak obce istoty dla niego. A Knur to #!$%@?
  • Odpowiedz
@Szaman_z_Bombasu: no bo siedziały 2x młodsze siksy obok niego... A on na głodzie. Myślę ze każdy by w jego wieku i sytuacji odchodził od zmysłów. Zresztą myślę ze mieszkając tyle z jebiącym niemyjącym się odrealnionym Kononem z którym śpi w jednym małym pokoju żre i spędza dnie, to każdy widząc młodą kobietę na miejscu Majora by się rozochocił. Ale zawstydzić się to jedno... A Konon zachowuję się jak dzieciak jakieś głupie
  • Odpowiedz
@Jojne_Zimmerman:
-5/10 z upośledzeniem umysłowym
-wygrał jakąś wieśkę

Proszę cię, mało to jest średnio wyglądających facetów? Musi ta Wieśka lecieć akurat na OG piwniczaka, jak jest inny średnio wyglądający gościu który nie jest buzzkillerem w sytuacjach łóżkowych, bo śpiewa serenady albo gada głupoty o tym że ni ma jajek?
  • Odpowiedz
@kolonko: podzielam Twoje zdanie. Widać na pierwszy rzut oka, że ogolnie Kononowicz miał bardzo małą styczność z kobietami przez całe swoje życie. Major na pewno jakaś przeleciał i to nieraz, mimo że rozpuszczalnik rozpieprza mu mózg to jakaś tam gadkę ma i pewnie to są resztki gadek i tekstów z przeszłości sprzed ery nitro
  • Odpowiedz
@kolonko: Kononowicz bardzo pasuje do rozmaitych profili morderców opóźnionych w rozwoju, strach pomyśleć co by było gdyby nie major. Obaj się wspierają i nie wydaje mi się żeby któryś popełnił kiedyś większą zbrodnię. Tutaj przypadek podobny, słynny polski morderca
W.....x - @kolonko: Kononowicz bardzo pasuje do rozmaitych profili morderców opóźnion...
  • Odpowiedz