Wpis z mikrobloga

@Vincenzo z tego co się orientuję to jeśli Ty będziesz szedł na stadion i 2 osoby z Tobą to nie będzie problemu. Bynajmniej tak jest z większością masowych imprez gdzie są bilety imienne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UgAnDuS85: no tak będzie, plus to, że żona ma takie samo nazwisko jak ja. Sek w tym, że jedzie z nami jeszcze koleżanka, która oczywiście nazywa się zupełnie inaczej.
@Vincenzo wchodziłem na znajomego karnet ma z nim problem bo nie wchodzi na bramkach xD. Ale proszę o pomoc ochroniarke daje jej karnet ona do mnie dowód. Ja lol nie bo to nie mój karnet i z jakiej racji dac jakieś pomarańczowej kamizelce dowód. ()
@lubie_piwo: ale przy zakupie biletów na mecz sprawdzają, czy nie masz zakazu stadionowego. Inna sprawa, że przy wejściu już nikt na to nie patrzy i po prostu można poprosić znajomego o zakup biletów, przynajmniej we Wrocławiu tak jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chacha: @lubie_piwo: w tym konkretnym przypadku system sprzedażowy umożliwia kupno kilku biletów, ale nie pozwala na zmianę nazwiska, w efekcie wszystkie są na jedną osobę. Liczę na odpowiedź Mirków, którzy chodzą na Stal jak to wygląda w praktyce.
Swoją drogą da radę wejść na czyjś karnet?