Wpis z mikrobloga

Plusujcie jedyną otwartą w #zakazhandlu galerie handlową, wszyscy co tydzień plusują normalne galerie handlowe które otwierają swoje drzwi dla klientów w niedziele :)

Tak, sklepy, nie tylko gastro. Galeria Metropolia ma status dworca wiec handel w niej odbywa się w normalnym trybie

Dodatkowo plusujemy w tym tygodniu jedyne otwarte placówki pocztowe, które, nie tak jak większość placówek, otwierają się od rana do wieczora, a i w niedziele #zakazhandlu pozwalają na swobodne wysyłanie paczek i normalne zakupy!

Podsyłacie mi sporo różnych galerii które rzekomo również "handlują" w niedziele, jednak niestety żadna nie otwiera sklepów - także nie dopinam ich do zestawienia. Otwarta galeria =/= handel

Wołać/Nie wołać przy następnej handlowej niedzieli? Zostaw lub zabierz plusa z komentarza:

https://www.wykop.pl/wpis/31178543/#comment-110560173

#handel #wolnaniedziela #katotaliban
Rabusek - Plusujcie jedyną otwartą w #zakazhandlu galerie handlową, wszyscy co tydzie...

źródło: comment_d0WKF1ZWtpzgfeyBKn6tSjReVUKghyck.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Marcin_933: Sugerujesz że to wszystko jest zamknięte? Nie byłem tam dzisiaj, ale bywam raz na 2-3 tygodnie i lista się zawsze zgadzała. Kiedyś jeszcze media expert otwierali, a jeszcze tydzień temu światzabawek
  • Odpowiedz
@Rabusek: Pier***e takie plusowaniez skończyły mi się baterie 9v, w żabce nie mają, pojechsłem do tej galerii...

No fsjnie, że otwarta.. szkoda, że sklepy zamknięte, a galeria w sumie pusta.

Nie ma plusa.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Niektóre z tych sklepów to już w ogóle na stałe są zamknięte chyba, ja z kolei jak w każdą niedzielę niehandlową hejtuję Metropolię jako całość :D Z tego co słyszałem to serio w niektórych sklepach dzienna sprzedaż jest na poziomie kilku ubrań, produkutów

Jestem ciekawy w co to się przekształci bo lokalizacja i kwestia połączenia z SKM daje temu miejscu spory potencjał. Były plotki, że właściciel Bałtyckiej chciał to
  • Odpowiedz
@Rabusek: Ostatnio byłem w trójmieście i przejeżdzałem skm przez ten galerio dworzec - tylko że w sopocie też jest galerio-dworzec, dlaczego zatem go nie plusujemy?
  • Odpowiedz
Bo to wspaniała partia jest, która lepiej wie czego potrzebujemy. To dobrze, że wszystko regulują. Tym razem komunizm się uda! W Wenezueli nie było prawdziwego o komunizmu!
  • Odpowiedz