Wpis z mikrobloga

Czy mamy może na stanie jakiś tag typu pustulkowelaptopy ale dotyczący telefonów? #telefonykomorkowe #telefony
Szukam jakiegoś w średniej półce cenowej byle był względnie trwały. Pewnie padnie na jakieś siaomi, choć nie jestem kompletnie na bieżąco i wolałbym po prostu wybrać z jakiejś grupy.
  • 7
  • Odpowiedz
@Vaerlin: Kurczę, ostatnio kupowałem telefon z 10 lat temu bo potem dostałem służbowy. Nie wiem właściwie gdzie teraz jest średnia półka cenowa. Zamknąłbym się w tysiącu cbln ale mogę nieco więcej jeśli faktycznie byłoby warto.
  • Odpowiedz
@ludzik Średnia polka to teraz ok. 1500 zł. W tej cenie bardzo dobre są Honor 10, LG G6, Galaxy S7. Jak koniecznie poniżej 1000, to jakieś Xiaomi, ale tu nie pomogę, bo nie odróżniam tych ich modeli xD
  • Odpowiedz
@Vaerlin: odnoszę wrażenie, że Samsungi teraz już za bardzo jadą na marce a jakość w lesie. Jak jest z tymi Honorami?Nie wiem co to za wynalazek choć widzę że niektórzy używają.
  • Odpowiedz
@ludzik Flagowe Samsungi to absolutna czołówka, za to budżetowe modele to absolutne paździerze z zawyżoną cena. Honor to tania marka Huaweia i ich topowe modele mają praktycznie takie same specyfikacje z wyjątkiem kilku drobiazgów, a kosztują połowę mniej.
  • Odpowiedz