Wpis z mikrobloga

@ACLeague: już nawet przy GT3 nie miałem takiego dylematu co wybrać, a tam było 9 do wyboru... każdy wóz jest na swój sposób wyjątkowy a różnice między nimi na torze w czasach okrążeń są marginalne po dodaniu BoP
  • Odpowiedz
@nino_onin: ta bardzo stara konfiguracja to niestety lata 50-60 więc jeszcze bardziej odległe niż obecne nowe wariacje torów, skupimy się na obecnych ponieważ ich konstrukcje są bardziej zbliżone rocznikowo niż te klasyczne.
  • Odpowiedz
  • 2
@Luka_82 W sezonie WEK - LMP + GTE na torze Le Mans mieliśmy ponad 30% spadek frekwencji.
Ludzie nie potrafili się pogodzić z 4min okrążeniem na preq. Woleli odpuścić wyścig.
  • Odpowiedz
@Tarec: Trzeba do WECa napisac, po co oni po tym nudnym torze smigaja ;) Ma swoj urok i tyle, moze i te dlugie proste troche "nudne", ale przy dwoch klasach pomagaja przy dublowaniu i stwarzaja mniejsze szanse na balagan. Takie moje zdanie ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Luka_82 Ja co roku śledzę 24h of lemans z wypiekami na twarzy, ale oglądanie to jedno, a prowadzenie to drugie :)
Jeżeli ligowicze tak chcą to spoko, ale nie przemawia do mnie argument, że ten tor musi u nas być, bo jest w WEC. Liga jest dla nas, do zabawy, a nie do przeprowadzania rekonstrukcji historycznych - gdyby było inaczej to nie stawialiśmy grup A i C obok siebie.
Jak zawsze
  • Odpowiedz