Wpis z mikrobloga

Od kiedy mogę zacząć zbierać podpisy poparcia aby wystartować jako kandydat na prezydenta ?

Wiecie ten kraj wspiera tylko złodziei(tych którzy dużo kradną, a jak ty 2000 zł na lewo zarobisz to Cię dojadą-nie popieram ani 1 ani 2) a gnębi nas na dole, a nie chce powiedzieć mojej córce że nic z tym nie próbowałem zrobić.
Co do pomysłów na kampanie, prawie nie mam :D
1 główny.
Taki Wykop ustawowy, tzn obywatel ma profila zaufanego i jest sobie stronka na którą ludzie dodają swoje pomysły co chcą zmienić(wykopaliska-ustawy niedopracowane) no i główna(projekty ustaw dopracowanych).
i ludzie głosują, ustawy z największą liczbą głosów, jako prezydent wrzucam do sejmu na głosowanie bo mam takie prawo, dodatkowo na stronie zawsze podawane gdzie się znajduje ustawa, łącznie z imieniem i nazwiskiem kto jest aktualnie odpowiedzialny, kto ją trzyma i czyja to wina, jaki i oczywiście, podane kto jak głosował + można sprawdzić historię każdego polityka, za czym był w jakiej partii itp.

Inny pomysł to służba zdrowia, która aktualnie jest traktowana jak zło konieczne, a nie jako coś co przynosi zyski pośrednie.
Dobrze działająca służba zdrowia generuje ogromne zyski, gdyż zdrowy obywatel, skutecznie i szybko zdiagnozowany to taki który, zarabia kasę,płaci podatki nie korzysta ze zwolnień, ma dzięki temu potomstwo,a te płaci kolejne podatki.

Podatki-że są za wysokie każdy wie.
Ja jestem zdanie że niskie podatki pobudzą gospodarkę i zwiększą wpływy, co jest logiczne, szczególnie jeśli uprościmy przepisy dotyczące działalności gospodarczej, wprowadzimy możliwość łatwiejszej rejestracji firm dla osób z zagranicy(na start dział IT), większość nie będzie fizycznie nam miejsca zabierać, a będzie kasa wpływać - za frajer.

Dobra to tyle, to od kiedy mogę zacząć zbierać podpisy bo mam tylko 2 lata, a 100 000 podpisów samemu trochę zajmie.

#wybory #polska #polityka #wygrajzwykopem #zmienswiat
  • 5
  • Odpowiedz
Wiecie ten kraj wspiera tylko złodziei(tych którzy dużo kradną

@Doment: A skąd mam jakiekolwiek gwarancje, że ty nie kradniesz / kradniesz mniej od tych "onych"?
  • Odpowiedz
@marc1027:
Bo wtedy bym nie chciał spróbować czegoś zmienić.
Bo skoro wyjdziemy z założenia że kradnę, to po co to zmieniać.

Nie dam Tobie gwarancji bo nigdy nie zamierzam kraść.

A ty chcesz gwarancje na to że będę kradł więcej niż "onych" :)
  • Odpowiedz
@Doment: Ale ja nie wychodzę z założenia że kradniesz, tylko że możesz zacząć kraść bo władza niszczy wielu. I nie mówimy tu o grubych milionach jawnie przelanych na twoje konto (bo nikt tak w dzisiejszych czasach nie robi), tylko na przykład o zatrudnieniu kuzyna w kancelarii.
  • Odpowiedz