Wpis z mikrobloga

Tutaj zgłaszamy incydenty z czwartego wyścigu sezonu F4 @ Imola

Format:
PRO/SEMI/AM - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

Wzorcowe Replaye - TUTAJ

Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

ps. repki PRO i AM właśnie się uploadują
ps2. kto ma kompletny replay z SEMI? :D

#acleague
ACLeague - Tutaj zgłaszamy incydenty z czwartego wyścigu sezonu F4 @ Imola

Format:...

źródło: comment_vZtbQmqReeBVoUUbeKZd2hWeS7oEdWFO.jpg

Pobierz
  • 28
@ACLeague: PRO - Tomek Matuszkiewicz - R1 1:30 - zbytnio opóźnił hamowanie, chwycił trawę i po zabawie, dostałem strzała w bok

PRO - clutchkickbmw - R2 2:44 - wzgledem mnie czy Sumka wolna reakcja z hamulcem pomimo żółtych flag, dostaję strzała w dupę i wpadam w Sumka, pomimo tego, że sam wyhamowałem prawie do 0

PRO - Denan - R2 2:44 - widząc co się dzieje z przodu zdecydowanie
@ACLeague:
AM - DomeL - R1 4:19 - W czasie pokonywania szykany dwukrotnie doprowadza do kolizji powodując mój spin i dużą stratę czasową.
AM - DobeL - R2 1:15 - DomeL - niedopilnowuje punktu hamowania na T1 i uderza mnie w tył bolidu powodując stratę czasową.
AM - r3pr3z3nt - R2 1:56 - Po spinie powraca z pobocza przecinając całą nitkę toru i zajeżdża mi drogę prawie doprowadzając do kolejnej kolizji
@ACLeague: PRO - Mateusz92, Boniekk - R1 - 1:13 - nie mi oceniać kto w tej sytuacji bardziej zawinił, ale żeby nie umieć jechać po prostej 2 wide ( _) to bym chyba dwóch kierowców ukarał. Ani jeden ani drugi nie zachowali odległości tylko zbliżali się do siebie bezwiednie, gdzie miejsca było od groma (), a tak czy owak chyba można odpuścić skoro jest
@pimpeek: Sorki Pimpek za ten incydent. Oglądając powtórke stwierdziłem, że po części jest moja wina, ale. Gdybym nie odbił troszeczkę w lewo wjechałbym wprost na ciebie. Po drugie jest tam lekki Łuk a mateusz trzyma kierownicę prosto jakby była to prosta droga. Uważam, że mateusz powinien mieć skręconą chociaż odrobinę kierownicę i do tego incydentu by nie doszło.
@ACLeague: Semi-Pro
R1
1:09- Majestic- nie zostawia miejsca dla mnie i spycha mnie na trawe-strata 2 pozycji
2:40-almclox- nie zostawia miejsca dla mnie podczas wyprzedzania
2:45- sterk- znowy mnie wypycha na piach
2:53- almclox- spycha mnie na bande i zaliczam obrót
W tych wypadkach straciłem conajmniej 15 pozycji
4:26- mike kowalski- nie widzi że go wyprzedam po prawej stronie i wjeżdża mi wbok
(dam sobie ręke uciąć że nie ma helicorsy
@ACLeague:
Q SEMI - 9:15 - Pineapple - blokuje mnie na swoim okrążeniu ZJAZDOWYM, mimo że miał zakaz startu w Q i to nie jest jego pierwszy raz:
(- Pinapple - DQ za udział w sesji Q pomimo kary nałożaonej za zebranie 10PK, dodatkowo 1PK; - Pineapple - 11PK Zakaz startu w Qual @ Imola R4)
R1 SEMI
- 4:40 MrBwoah - niebezpieczny powrót na tor, stanął bezpośrednio na linii wyścigowej,
@ACLeague: SEMI R1: 20:25 Fear zablokował koła w szykanie podczas próby wyprzedzania, wypchnął mnie z toru, straciłem dwie pozycje
R2: 1:55 mknbl niebezpieczny powrót na tor, ledwo uniknąłem kontaktu
@mateusz-mazurek mam discord, poza tym za incydent dostaliśmy po 1 pkt, więc nie byłeś bez winy. A jak masz jakiś problem z moją jazdą to zgłaszaj jak teraz, sędziowie to ocenia. Zauważ tylko, że to mój pierwszy pk w sezonie, ty nazbierałeś ich już nieco więcej. Dziękuję pozdrawiam.