Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam taki problem. Brakuje mi już miejsca na macbooku air, mam tylko 128 gb ;/ Jak wygląda sprawa z wymianą dysku na większy? Dzwoniłem do iClinica i powiedzieli, że to kwestia dysku za 400 zl + koszt wymiany. Czemu jest taki duży rozstrzał cenowy pomiędzy dedykowanymi dyskami (700-800 za 240 gb) a tymi innymi?

Czy byłby jakiś serwis, który w rozliczeniu wziąłby np. mój oryginalny dysk 128 gb? Nie potrzebuje mieć tego dysku jak wymienię go na większy. Co więcej, używane 128 chodzą po tyle co nowe 240 (nie dedykowane). WTF?

@cortland @iClinica #apple #macbook #macbookair
  • 16
  • Odpowiedz
ale nie chce mi sie meczyć z takim dyskiem, pamiętać o nim musze.. wowa sobie nie zainstaluje na nim.. xd W gre wchodzi tylko wymiana.
  • Odpowiedz
@zajoncpoziomka: tylko co mi to da? NIe mam jakis plikow wlasnych duzych. Glownie mi miejsce zajmuje biblioteka zdjec i system. Gdybym chcial sobie wowa zainstalowac to juz tego nie zrobie bo na czym? Na dysku mam 40gb wolne a na karcie nie zainstaluje.
  • Odpowiedz
@kajbel: Zainstalujesz, wszystko możesz. Osobiście mam adapter z aliexpress za 5zł i kartę micro sd. Pamiętaj tylko, że to nie SSD i nie działa tak szybko. + jak będziesz bardzo intensywnie używał to zajedziesz.
  • Odpowiedz
@kajbel: odnośnie instalacji wowa na dysku zewnętrznym. Ostatnio na MBA testowo instalowałem LoL’a i bez problemu idzie zainstalować na dysku zewnętrznym. Co prawda dłużej się ładuje, ale idzie grać. Pozdro
  • Odpowiedz