Wpis z mikrobloga

@24-Sto: Mam ten model, ale jeśli chcesz w tym spać w 2 osoby to zapomnij, nie będzie komfortowo. Materac 1os + torba/plecak i nie ma gdzie się ruszyć, a jak będzie padało to w dwie osoby nie wyrobicie się tak żeby ścianek nie dotykać, po prostu za mało miejsca ;/
@24-Sto: mam go, na 2 osoby to będzie ciasno, bo nie ma gdzie dać bagażu. Ja go używam jako jedynki, mam 186cm i jak położę się po skosie to jest ok, bo może i on ma 2m ale nie położysz głowy pod tyną ścianką, bo będzie ci się opierać na czole, co jest irytujące. Więc zawsze licz te 10cm luzu z każdej strony.
@24-Sto: Spałam w nim w 2 osoby przez 3 noce i daliśmy jakoś radę, dobrze to wspominam, ale było ciasno i na pewno nie komfortowo. Mam 165 cm wzrostu, ale chcąc gdzieś jeszcze zmieścić plecak skończyło się na spaniu z podkurczonymi nogami. Plusem jest bardzo sprawne i szybkie składanie/rozkładanie i rozmiar po złożeniu.
Takie namioty są spoko jak jedziesz i wiesz ze nie będzie padać.
A jak się leje na leb podczas nocnej burzy a jest się zmęczonym i wybudzany co chwile to jest to wkurzające. Mam namiot marketowy i zawsze brałem folie malarska ze sobą:)
Jak kupiłem lekkiego porządnego sprzęta jto już nigdy nie powróciłem do tamtego.
Ja z perspektywy czasu bym odłożył albo dorobił.
Aaa i wygodnie jest tak jes przedsionek ze nie