Wpis z mikrobloga

Nie no serio ( ͡º ͜ʖ͡º) jak czytam niektóre wpisy to bez kitu widzę że waszym jedynym sensem istnienia jest oglądanie tych meneli i ten lament...
Co teraz! wykopki! będziecie oglądać!...
Czaje od czasu do czasu to pooglądać dla beki przy browarze czy jakimś innym temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale żeby to tak przeżywać toż to jest jakiś dramat...nie macie ciekawszych zajęć i znajomych?
Wiadomo lubie wbijać na wykop pośmieszkować z tych patusów i ich porytego życia ale generalnie mnie to ani ziębi ani grzeje czy jakiś obłudnik lub lordoza będzie streamował czy też nie...
Przewietrzcie piwnice bo wam internet za mocno wjechał i oglądajcie to z jakimś dystansem jak np małpy w cyrku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie przeżywacie to jakby to wasza dalsza rodzina była...
#danielmagical #patostreamy
  • 4
@nutsheell: Nie wiem co teraz nie jestem lekarzem ale myślę że to jakieś fobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale gratuluje że robisz to co lubisz i się w tym spełniasz jak sama to podkreślasz dość mocno...
Żyj i daj żyć innym ale może nie żyj czyimś życiem i tak tego nie przeżywaj bo to raczej nie jest normalne...
( ͡° ͜ʖ ͡°)