Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-15]:

Bramkarze
Krzysztof Kamiński (27 lat) [klub: Júbilo Iwata]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 4-0 z Urawą w 1 lidze japońskiej. Skrót meczu + stracone przez Polaka gole: Skrót meczu z 4 straconymi golami

Dawid Smug (24 lata) [klub: Atlantas Kłajpeda]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Kauno Zalgiris w 1 lidze litewskiej. Rzut karny i sytuacja po której został podyktowany

Pomocnicy
Adrian Mierzejewski (31 lat) [klub: Changchun Yatai]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 3-1 z Beijing Renhe w chińskiej Super Liga.

INFO**:Postanowiłem ulepszyć podsumowania o kolejny element: stracone gole przez naszych bramkarzy, ewentualne obronione karne i inne tego typu sytuacje z nimi związane :)
________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. występ Mierzejewskiego - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica