Wpis z mikrobloga

Robi ktoś z obecnych na tagu reko albo zna się na szpeju Ruskich? Mam problem z m22 tarzan, ma inny odcień cyfrowej flory od czapki wkbo patrolówki. W dodatku tarzan to czasy wojen w Czeczenii i zastanawiam się czy jakakolwiek organizacja jeszcze tego używa/używała w niedawnych latach. Może ktoś po prostu chce pogadać albo pochwalić się swoim szpejem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#asg
  • 4
@DyzioPaladyn: No tak szczerze średnio mi się wydaje, żeby aktualnie ktoś latał w m22 tarzan tym bardziej w cyfrowej florze. Jak chcesz robić zielonego ludzika/zwykłą piechotę fr to albo najpopularniejsza 6sh112 albo 6b46 z którą sam latam i jak najbardziej polecam, jak nie jesteś małych rozmiarów. Tanio nie wyjdzie za kamze + ładownice, ale nie będziesz żałować ;)
@MATiASSek: Raczej się pod nic specjalnie nie robię, na zime pewnie jakaś gorka. Ogólnie podoba mi się kamuflaż nowy pogranicznik. Tarzan jest wygodny na krótkie rozgrywki, szkoda tylko że nikt nie napisał że 4 kieszenie na granaty to tak właściwie na granaty WOG. Kamizelka 6b46 mnie urzekła, skąd zamawiać?
@DyzioPaladyn: Jeśli nie robisz się sztywno pod jakieś reko, to lataj w czym chcesz. Jak ktoś spyta, to mów, że robisz ruskich separatystów a'la donbas - tam to dosłownie wszystko z wszystkim było miksowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją 6b46 kupowałem z frontowca, aktualnie mają podobny model BNZ-M. Ogólnie polecam przeglądać grupke na fb RUSFOR, ewentualnie forum rus.mil, dużo porad i często ktoś coś sprzedaje. Jak nie
@MATiASSek: Faktycznie separatyści to nie głupi pomysł. W tym roku jeszcze hełm zsz1-2 od vso i jakieś buty normalne, bo biegam w dziurawych i za małych magnumach classic a trzeba spłacić ak74m od e&l ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzięki za porady, trzymaj się!