Wpis z mikrobloga

cały czas się zastanawiam nad #xiaomi redmi note 5 vs mi a2 lite w wersjach 4/64
i tak jak czytam recenzje to ludzie narzekają na czystego androida w tym telefonie i polecają jednak miui, a pozostałych testach a2 lite wszedzie prowadzi. Co ma takiego note 5 że go ciągle wszyscy tu polecają? #kiciochpyta #telefony #android
  • 20
  • Odpowiedz
@Jacobi: @mamFAJNYnick: zwłaszcza, że popsułem stary xD tylko statystycznie patrząc mam telefon na max 1-1,5 roku, wiec nawet mocno sie zastanawiam czy warto doplacac do tych 4/64...
nie miałem nigdy czystego androida, miui nakładka bardzo mi się podoba. jakie są główne różnice? jak pracuje system i je baterię?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bejt: opłaca się doplacic do 4,64
no a redmi note 5 4/64 tak polecamy bo w cenie <700zl ciężko o coś lepszego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bejt: imo bardziej opłaca się wziąć RN5, który ma lepszy procesor (snap 636 vs 625) i lepsze wsparcie od społeczności. Jak się MIUI nie spodoba to wgrywasz customa i cieszysz się czystym androidem.
  • Odpowiedz
@Domidzika: Tak, ich uczestnictwo w programie Android One to śmiech na sali. Nokia radzi sobie w tym aspekcie o wiele lepiej. A reszta jest raczej w porządku, nic ich nie wyróżnia w tej półce cenowej
  • Odpowiedz