Wpis z mikrobloga

Wejście na #wielkistozek nocą. #wisla. Kto plusuje ten dostaje zdjęcie wschodu Słońca i wołam. Namiot, karimaty i pół domu (joke) wniesione. Generalnie jak na taką górkę było to dla mnie i #dziewczyny małym wyzwaniem, bo wejście w nocy, mijając lisy (#wyzwanie dla niej xd). Większość rzeczy z #decathlonu, poduszka dmuchana za 20 zł się ##!$%@?ła, ucieka z niej powietrze i mimo że jest w swojej prostocie genialna to niestety się nie nacieszyłem po #woodstock #polandrock. Czołówki obowiązkowo, Lech free, a po wejściu na szczyt wino. Namiot Arpenaz 3 walczy z deszczem. Trochę mi wilgotno ale jak nie umrę to zrobię zdjęcie, postaram się wczesnego wschodu <3
mika077 - Wejście na #WielkiStożek nocą. #Wisła. Kto plusuje ten dostaje zdjęcie wsch...

źródło: comment_dW2xQ80AW6jtZPCRXwDtRyqn6yEQHys0.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gregoor3 dobrze tato, wino wypiłem, obsługa schroniska już skończyła pić wódkę (są już po pracy) jedna pani czeska jedynie co po polsku potrafiła prawie to stwierdzenie "na spokojnie" xD (była tak słodko wstawiona <3 ) nie spodziewali się chyba nikogo o tej porze :D #lampa #zgaszona #nocnazmiana #jestesmypolakami a 5 metrów od mojego namiotu za plecami jest #granica z Czechami #czechy - Mirki jak to było z takimi granicami górskimi z czechami
mika077 - @gregoor3 dobrze tato, wino wypiłem, obsługa schroniska już skończyła pić w...

źródło: comment_j1hg8dvK8i5uXZir2fgz49lrpVoICUhn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mika077 to co wrzuciłem jest zrobione przy samym schronisku na wielkim stożku, można powiedzieć, że na jego ogródku piwnym. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit. To widok na ścieżkę zjazdowa dla rowerowych samobójców
  • Odpowiedz