Wpis z mikrobloga

@resuf: czasami się zdarzało mieć 50+ ale jak z tym wystawianiem przez nich faktur. Bo teraz ja muszę gromadzić wszystko w jednym miejscu i jeszcze wystawiać sprzedażowe. To jest czasochłonne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Onbehalf: ogólnie nie spotkałem się aby biura rachunkowe wystawiał faktury sprzedaży więc nawet nie wiem czy się na to zgodzą.

Masz chorą cenę. Jesteś vatowcem?

Ja bym cie rozliczał za Maks 200 złotych netto i to wysoko bo uwzględniam to, że masz nie regularną ilość dokumentów.

Przy czym miałbyś wszystko załatwione z urzędami (ja bym ci asystowal albo dajesz mi upoważnienie) , wysyłane deklaracje ZUS i podatkowe.

Wszelkie doradztwo w cenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Onbehalf: odpowiedz na pierwsze pytanie pozostawiam w tajemnicy ale zapewniam że każdy kontrahent może czuć się bezpieczny.

Od 30 lat (firma jeszcze założona przez babcie) nie zdarzyło się aby była konieczność skorzystania z ubezpieczenia. Wszelkie wątpliwości są rozwiązywane, wspieram klienta aby wyciągnąć go z kłopotów nawet jeśli wina była po jego stronie.

Tak, każda moja cena dla klienta uwzględnia doradztwo, jest ona dobierana indywidualnie do klienta, nie żadne widełki.

Nie mam
Zależy jakiego rodzaju są to faktury. Można księgować i 200 faktur za 150 zł jeśli to faktury z warzywniaka, można kasować 500 i więcej nawet za 1 szt jesli ta faktura to zawiły księgowo i podatkowo temat. Cena zależy tez od formy rozliczania podatków. Można zlecić fakturowanie sprzedaży cena od 5zl/szt