Wpis z mikrobloga

@bydlakwdloni @nsamp po 1 ty bys tak nie zrobil? jakby ci sie ktos w domu panoszyl? pewnie bys jeszcze loda zrobil gosciowi a potem zaplacil za wyjscie z domu, hahaha a wiesz jak trudno w watrobe idealnie trafic, tym bardziej ze daniel chudy jakis nie jest, nie znam sie ale sie wypowiem tzw
@Dr4ker Ja nie napisałem, że źle zrobił, ale ludzie się tym podniecają i jak zobaczyłem te wpisy w stylu ,h,aha Rafonix z nie ma szans, Daniel jesteś jednak gala fajter" to aż mi się szkoda zrobiło tych ludzi
@Dr4ker: no nie znasz sie :) nie musi dostawac centralnie w watrobe. Wystarczy go otluc w okolicy a ktorys cios dojdzie a nawet jak nie dojdzie to i tak bol jest solidny. Ty widziales te jego walke? Nie rozsmieszaj mnie Ten tucznik jest na 3 gongi od byle chlopaka z ulicy polowa mojej ulicy by mu lomot spuscila :) i gdyby za kazdym razem na psy nie dzwonil dawno by sie
@bydlakwdloni: kolejny zielonek pokroju "daj mi adres i wpadam na solowke", a wiesz ze w walce dochodzi stres, przez ktory zapominasz wszystko, tym bardziej jak sie jest amatorem, wiec twoje gadanie moze byc uznane jako porada, dla jakiegos doswiadczonego zawodnika, ktory na treningach, sparingach cwiczy w jakie czesci ciala (bolesne) celowa, wiec czego ty oczekujesz od amatorow, amator zwykle rzuca sie z mlotami, garda jest ale na klatke piersiowa, i udaje
Ty uprawiales kiedykowiek jakies sporty walki ? wystarczy lordoze nauczyc te pare trikow zeby go zlozyl jak psa. W 3 miesiace se automatyzm na te 2 kombinacje wyrobi jesli bedzie sumiennie cwiczyl. On ma byc zautomacony na 2 max 3 kombinacje i w 3 miesiace to zrobi. Zapraszam do Krzysia z Berserkers w toruniu, on ci to wyjasni nauczy a przy okazji moze rozpoczniesz przygode z calkiem fajnym sportem :). To nie
@bydlakwdloni: ogladales slynne fame mma? kazdy co bral udzial cwiczyl w klubie jakims, "przygotowywal" sie do walki, a jak doszlo do walki, to stres ich zeżarł, i pewnosc siebie spadla do minimum, amatorzy w swoich walkach zapominaja zeby nogami walczyc, no ogolnie o wszystkim zapominaja, hah, tylko jak trener ogarniety, to atutem magicznego jest wzrost i masywnosc, czyli bedzie go przygotowywał do tego zeby sprowadzil rafonixa do parteru, z ktorego jako
@Dr4ker: tam nie moze byc parteru bo chudy byk tego nie przetrzyma. :) nawet 10-15 kg to przepasc a miedzy nimi jest sporo wiecej, nie zapowiada sie zeby jeden zbil a 2 wrzucil wage. On nie wyjdzie z dosiadu na 100%. Nie ma go co tego nawet uczyc bo oni wagowo nie sa dopasowani. Tucznik ze swoja waga nie ma juz tlenu po max 1.5 min. Choody byk jest chudy i
Ale co wa wspolnego rafonix i ulica?, ale co mu to da ze jest "chudym bykiem bez sily w nogach", zapomni o wszystkim, jak on jest taki slaby psychicznie i na to tyle dowodow jest, tym bardziej ze bedzie to jego 1 "freak fight", stres go zje, i wez pod uwage ze on tyle czasu juz pali i w jakich ilosciach przykladowo na jego streamie, nawet kiedy cwiczy, i jaki z tego