Wpis z mikrobloga

Z ciekawości wlazłem sprawdzić co tam się dzieje w tagu #przegryw i normalnie musiałem się przejść i to rozchodzić... już wiem czemu mam ten tag na #czarnolisto

Dobra zgodnie z logiką #przegryw osoba która ma 189cm wzrostu powinna wręcz oganiać się od dziewczyn jak od much (albo komarów)... no więc tak to nie działa! Może to zabrzmi dziwnie, ale każda dziewczyna ma swoje preferencje jeżeli chodzi o partnera z którym chce spędzić życie. Jeżeli dziewczyna która według was jest 10/10 uważa że koleś mający 170cm wzrostu który jest robiącym pod siebie bezdomnym żulem jest seksowny i chce aby taki ktoś był jej partnerem to znaczy ŻE LECI NA NISKICH BEZDOMNYCH ŻULI, #!$%@? JEGO MAĆ!!!!!! BO MA TAKIE PREFERENCJE I DORABIANIE DO TEGO JAKIEJKOLWIEK IDEOLOGII JEST #!$%@?!!! JA #!$%@? CZY TO TAK TRUDNO POJĄĆ!!! ech... #!$%@?łem się idę się przejść... muszę to rozchodzić...

Po drugie, ja się #!$%@? pytam o co chodzi z tym CHADem? Skoro wszystkie laski według was lecą na takich kolesi to może zamiast #!$%@?ć w internetach, że to #!$%@? byście popracowali nad sobą? A nie przepraszam, łatwiej jest #!$%@?ć na kogoś w internetach, wyzywać o #!$%@? i szmat. Użalacie się nad sobą wmawiając innym, że to ich wina... trochę więcej samokrytyki!

##!$%@? ##!$%@? #logikaprzegrywow
  • 25
@Piasqun: Serio, według Ciebie laski lecą tylko na wygląd? Możesz być brzydki jak Quasimodo i nadal być w stanie wyrwać laskę :) Jedno Ci powiem, laski nie lubią kolesi z niską samooceną którzy się nad sobą użalają :D
Pomyśl sobie, jak Ty byś się czuł jakbyś miał laskę 10/10 która non stop użala się nad sobą i Ci smęci że jest brzydka i gruba i w ogóle to inne koleżanki to