Wpis z mikrobloga

Co tu się w ogóle #!$%@?ło ( ) wracam sobie spokojnie wieczorem osiedlem i nagle słysze z tyłu, ze ktoś ostro #!$%@?, odwracam się a tam rozpędzony vozilla. Machnęłam do niej by zwolniła, gość dopiero po jakiś 300m zawrócił i przyjechał do mnie pytając gdzie chce jechać (!!!) xD odpowiedziałam tylko, ze nie mam zamiaru nigdzie z nim jechać i żeby przestał #!$%@?ć po osiedlu (strefa 30 a ten z co najmniej 70 jechał). Gość coś burknął w sumie nie zrozumiałam po czym zobaczyłam jak sobie fajeczkę przez okno strzepuje Niestety, oczy zmęczone i zamapiętałam rejestracji. Ma sens pisac do vozilli i sie produkować, że gośc prawko w czipsach chyba znalezł? :/

#wroclaw #vozilla #januszeprowadzenia
  • 29
@kwiatencja: tak btw, wystarczy spojrzeć na trzy ostatnie cyfry w rejestracji bo to numer pojazdu no i początek blach jest taki sam dla wszystkich.

A poza tym #!$%@? da zgłoszenie do operatora Vozilli. Oni przecież na pewno wszystko mają logowane po GPSie jak kto jeździ. :P
@kwiatencja od kiedy wynajmuje vozilke to też #!$%@? jak szalony. Jeżeli faktycznie mają dane z GPS to i tak #!$%@? robią, bo nie raz tym jechałem vmaxem w miejscu gdzie nie powinienem. Poza tym skoro wynajem jest na minuty, to wiadomo że każdy będzie #!$%@?ć żeby mniej zapłacić