Wpis z mikrobloga

Kolejny dowód na to, że wojujący ateizm w internecie ma więcej wspólnego z leczeniem kompleksów niższości przez wywyższanie się ponad innych i jakąś dziwną krucjatą, niż ze zdrowymi poglądami o których można podyskutować.

No i wiadomo już czemu z gimboateistami dyskusja jest ostatnimi czasy niemal niemożliwa, skoro wprost piszą, że merytorycznej dyskusji się wyrzekli na rzecz prymitywnego przekazu kierowanego do prostaków.

Całkiem racjonalne, jeśli chce się szerzyć prymitywną propagandę, bo odbiera się przeciwnikowi jedyną broń w internecie, czyli możliwość obalenia swoich tez argumentami, ale bardzo idiotyczne jeśli chce się przyciągnąć myślących ludzi, bo oni nie będą chcieli brać udziału w kółkach wzajemnej adoracji dla ludzi zbyt głupich na merytoryczne argumenty.

Skończy się to tym, że publicznie ogłaszany ateizm będzie powszechnie kojarzony z głupotą i brakiem argumentów, niczym rządowe media za komuny.

#rakcontent #bekazlewactwa #gimboateizm #heheszki #shitwykopsays #wiara #katolicyzm
Pobierz L.....i - Kolejny dowód na to, że wojujący ateizm w internecie ma więcej wspólnego z ...
źródło: comment_OKnQhQydNJNVYespyMBQj9CPpKQZOcIj.jpg
  • 93
Całkiem racjonalne, jeśli chce się szerzyć prymitywną propagandę, bo odbiera się przeciwnikowi jedyną broń w internecie, czyli możliwość obalenia swoich tez argumentami, ale bardzo idiotyczne jeśli chce się przyciągnąć myślących ludzi, bo oni nie będą chcieli brać udziału w kółkach wzajemnej adoracji dla ludzi zbyt głupich na merytoryczne argumenty.


@Lawrence_z_Arabii: Przecież w tej całej merytoryce o którą się upominasz i którą tak lubią katolicy chodzi tylko o to żeby nie zanegować
A wyobraź sobie teraz, że pobieram dofinansowania na budowę kościołów Wielkiej Kiełbasy za twoje podatki, indoktrynuję dzieciom od małego że jak nie przestaną wierzyć, to spłoną na grillu i mówię ci co robić w niedzielę, wypowiadam się też w kwestiach naukowych i mam ogromny wpływ na ogół społeczeństwa (nawet tego niewierzącego)


@tajemniczygosc: Do tego nie musisz zakładać żadnej religii, wystarczy, że zostaniesz lewicowcem.
Wy macie przestać się #!$%@?ć z butami w nasze życia. Zakazanie aborcji, tabletki dzień po, zaprzestanie finansowania in vitro na rzecz jakiegoś #!$%@? doradztwa małżeńskiego, fundusz kościelny, zakaz handlu. Wszystko to wprowadzone za pomocą lobby kościelnego. My nie mamy zamiaru dyskutować o tym czy bóg jest czy go nie ma, bo to są 2 skrajne wartości. O czym tu dyskutować?

Po prostu przestańcie się #!$%@?ć w nasze życie.


@bepavuy: Głosuj na
Głosuj na Korwina, bo to politycy, a nie kościół decydują o takich rzeczach.


@Lawrence_z_Arabii: Czy ty na prawdę wierzysz w to co napisałeś? xD
Wiesz co to znaczy lobbing? Jakoś wszystkie wymienione przeze mnie rzeczy pokrywają się z naukami kościoła, ale to pewnie przypadek xD Zakazanie tabletki dzień po było na pewno sprawą priorytetową gdzie się ważyły sprawy kraju. Logicznym jest to że pis w zamian za poparcie przepycha ustawy, które
@haujot: no wlasnie nic Ci nie zacytuje i w tym problem nie ma wzmianki o olbrzymich gadach ktore krolowaly na dlugo przed przyjściem boga na ziemie. A to takie dosc duze pominiecie. Zwlaszcza biorac pod uwage opis stworzenia świata.
@tajemniczygosc
@Lawrence_z_Arabii

udowadnia się istnienie, nie nieistnienie, proszę nie robić k***y z logiki przykładami z magiczną kiełbasą, bo tu żaden z was nie ma racji

nie chcę mi się nawet tłumaczyć swojego stanowiska, więc tl;dr

ateizm to glupota I degradowanie sie do poziomu zwierzat, przeczy on sensowi zycia

główne religie to nadinterpretacja pism sprzed 2000 lat, religie już dawno odeszly od prawdy I sluza jako narzedzie kontroli I wladzy

prawda jest gdzieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PtactwaWiele: twój argument na to, że według Biblii nie było dinozaurów jest taki, że nie wspomina ona o nich? Masz napisane, że Bóg stworzył zwierzęta, czy dinozaury nie są zwierzętami?
to jest jakiś debilek olej typka


@botpoziomu: Niestety, nie chodzi mi tu o niego.

Bardziej mnie boli widoczne obniżanie poziomu dyskusji na tej stronie, które tacy jak on wydatnie promują.

Po co się wysilać intelektualnie żeby stworzyć jakieś argumenty, jak można pisać populistyczne głupoty i skrzyknąć wokół siebie masę trolli, którzy głupotę będą promować?

Jeśli ta strona przez coś padnie, to właśnie przez to, bo wtedy co inteligentniejsi ludzie zaczną odchodzić
@Lawrence_z_Arabii: ten koleś vodka to debil jest, już dawno poleciał na czarną bo dyskusja z nim nie ma sensu xD wymyśla coraz to nowsze wywody nie trzymając się tematu rozmowy, takie odpisywanie na co wypowiedź inną wiadomość nie w temacie xD trochę się ora intelektualnie jako ten "oświecony" ateista, ale na bekazkatoli takich ostatnio dużo jest
@loczyn: jestem tu od niedawna i jedyne co widze z tworczosci tego czlowieka, o ktorym napisalem, ze widocznie jest jakims debilkiem to ciagle posty pod tagiem #bekazkatoli juz nawet nie chodzi oto, ze atakuje ich bo sam wrzucalem tam pare postow, ale poziom wiekszasci jego wpisow jest zupelnie bez przemyslenia cos w stylu "Maria ma-ryja kumasz?" dla mnie to jest jakieś dno intelektualne.