Wpis z mikrobloga

Net mi szwankuje na kompie (stacjonarnym). Mam adapter pod usb (pic rel) przez który się łączę i na innych kompach działa ale u mnie ma swoje humory:
albo nie mogę połączyć się z wifi wcale przez kilka dni
albo łączy się z dużym problemem, rozłącza co chwilę i internet jest strasznie wolny
albo łączy się bezproblemowo przez okres X dni. Potem problemy wracają.
Na lapku jak podłączę i łączę się przez niego to działa bez zarzutu. Przeinstalowałem sterowniki ale nic to nie dało.
Jakieś pomysły jak to naprawić?
#komputery #informatyka #internet #pytaniedoeksperta #pytanie
Zoxico - Net mi szwankuje na kompie (stacjonarnym). Mam adapter pod usb (pic rel) prz...

źródło: comment_FkWMRa598GZpAgtn9XX7QoAsoHKOs959.jpg

Pobierz
  • 20
@Zoxico: Też mi na tym rozłączało, grać się nie dało, same problemy, nie od nowości, a jakoś po pół roku używania. "odkąd mam D-linka moje życie stało się prostsze" xD Teraz ostatnio, po 2 latach miałem z tą antenką problem, ale przyczyna była prosta, psiknąłem Kontaktem S w styki na USB dzisiaj i już nie ma problemów póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze możesz kupić i
@Zoxico: A ja będę patykiem neta łapał xD jeszcze sprawdź czy ta antenka nie przechodzi w tryb oszczędzania energii na kompie, po prostu się wyłącza, musisz zaznaczyć, żeby nie wyłączało nigdy tego urządzenia.
@Zoxico: Wątpię, że coś da, ale warto spróbować, z tego co pamiętam też z tym kombinowałem swojego czasu na tej antence (nawet miałem taką zajebiście dużą, kierunkową podłączoną do tej karty xD) i efektów to nie przyniosło pozytywnych na dłuższą metę. Mówię Ci, D-link (teraz są nawet nowsze modele) rozwiąże wszystkie problemy ( ͡º ͜ʖ͡º)