Wpis z mikrobloga

Czy my naprawde w lesie zyjemy? Dlaczego mlodzi obywatele nie interesuja sie przyszloscia tego kraju? Wrocilem tu po 10 latach tulaczki bezsensownej, i nagle sie boje; firme sie zachcialo otworzyc paniczowi... i #!$%@? nagle czytam ze tu fiskusy szukaja ludzi z majatkami bo VATowcow nie ogarniaja XDDD czyli chili, nie bedzie jdg, tylko LTD XD, druga na cyprze spoleczka do optymalizacji ( wlasnie 5k polozylismy za otwarcie ). I tak tu sie zyje, kurla
  • 8
@sebax88x: a co powiesz komus kto chcialby sluzyc polskiej sprawie? podatkow tu naplacilem, niezyjac, chcialbym sie przyslozyc ale nie wiem jak, zbyt ryzykowne a na strazaka czy ratownika za pozno... jak zyc tu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@databroke: zawsze można zacząć od uświadamiania społeczeństwa, że dopóki krajem będą rządzić ludzie pokroju Pis, Po, SLD, nowoczesna to nic się nie zmieni. Najpierw utrudniają życie, dowalają nowe podatki, utrudniają założenie i prowadzenie firmy, przez co ludzie wyjeżdżają za granice. A później mówią, że dla naszego dobra ściągają inne nacje. Taki kop w dupe dla Polaka. Więc ja tu widzę trzy wyjścia.
1. Pokazuj ludziom prawde, że to państwo to czysta
@sebax88x: jesli te 88 to magiczna liczba to ten sam rocznik mamy, robie nie partie a instytut badadania internetu na wzor rosyjski, pytanie me czy sens dla tego kraju jeszcze sie starac? Jak ja mam sam siac antypropagande itp (za pare dni bedzie gotowy tekst "Why they hate us", przekladamy "Dlaczego nas nienawidza" pana Z.) dlaczego nikt nie pomaga tylko placi 200k powaznych pieniedzy nie zlotowek jakiemus cwelowi ZA FILMIK wtf
@sebax88x:ja jade nad morze zrobic marynarza wachtowego, wszedzie pieknie byle dalej od tego panstwolasu. Masz jakies opcje dokad z tad #!$%@?? zachodnia europa z ciapakami nie jest taka przyjemna
@sebax88x: haaa w sumie szacun Ciebie po studiach wezma w SAustralii NZ itp itd konczywszy na USA, a co powiesz komus kto przerwal studia przed licencjatem gdy zobaczyl ze wszyscy swoje prace kupuja, tak samo