Wpis z mikrobloga

w rzeczywistości Białystok jest lepszym miastem do życia niż Poznań, Szczecin, Warszawa czy Wrocław


@GiuseppeCalabrese: świetne są takie jednowymiarowe porównania wielowymiarowych kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
żeby robić swój bezbek z podlasia musicie wklejać zdjęcia z Rosji


@Justycjariusz: a to jest jakaś różnica? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie ma w tym nic złego, po prostu wychowani w takich a nie innych warunkach musieli zaznaczyć jakieś miejsce na mapie Polski gdzie prawdopodobnie jest gorzej niż oni mieli za dzieciaka. Tyle że wykopkom beka z Podlasia nie za bardzo wyszła bo w rzeczywistości
  • Odpowiedz
a to jest jakaś różnica? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@adibor nauka geografii się kłania. Ale do tego czym twój kraj różni się od krajów sąsiednich dojdziesz dopiero w gimnazjum dzieciaku :)
  • Odpowiedz
@adibor: Z tym srogim bólem dupy to zabawna rzecz. To jest wykopowe argumentum ad Hitlerum - kto pierwszy go użyje pokazuje że nie stać go na jakąkolwiek cwaną odpowiedź. I świadczy o srogim bólu dupy osoby której inteligencja różni się od inteligencji osoby kumatej tak bardzo jak Rosja od podlasia, czyli sporo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adibor: Pierwszy wyjechałeś z ad personam, porównując mój region do Rosji. Ja to odbieram personalnie, zwłaszcza że wałkowany jest ten żenujący żart dzień w dzień. Typowy wykop - zarżnijcie jakiś żart, a potem "oo masz ból dupy". I z tego bólu dupy aż dwa razy mi odpowiedziałeś. Widać kto tu jest roztrzęsiony ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chłopie, przecież jedyne co żeście tu zaprezentowali, to to, że na każdy żart czy docinkę reagujecie personalnymi odzywkami.


@adibor: Wałkowanie dosłownie codziennie tych samych żartów o Podlasiu, bo nawet tego mema widzę już chyba 3 raz, ale jak ktoś coś w końcu odpisze to "ból dupy macie buraki". Masz mentalność przygrubego czerwonego na policzkach 10 letniego gówniaka który przyłapany przez nauczycielkę 10 już raz na szarpaniu zapłakanego kolegi zaczyna się
  • Odpowiedz