Wpis z mikrobloga

Fantastyczny tydzień w #poznan.
Wszędzie jakieś tęczowe flagi, jedna z ulic zamieni się w londyńskie soho.
Gdzie ja #!$%@? żyję.
Zanim zlecą się hejterzy - mam gdzieś, co ludzie robią w domach. #!$%@? mnie to, że HURR DURR JESTEŚMY MNIEJSZOŚCIĄ SZANUJ NAS ŁUUU TYLKO RÓWNOŚĆ!!!!111oneone MUSZĘ WYJŚĆ NA ULICĘ I POKAZAĆ, ŻE WOLĘ CHŁOPCÓW POWTARZAM CHŁOPCÓW, A TY CO, DALEJ PEWNIE TYLKO KOBIETY!?

#lgbt #zalesie #neuropa
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@typeson: Ty naprawdę nie czaisz bazy? Gdyby wśród homosiów tylko procent był pedofilami jak wśród reszty społeczeństwa to spoko. Ale u nich #!$%@? to w zależności od badań praktycznie zawsze wychodzi kilkadziesiąt procent.
  • Odpowiedz
O czym wy #!$%@?. Problem z tym marszem nierówności nie jest taki, że zablokują ulice. Różne szurostwa blokują ulice z okazji jakiegos bozego ciala na kiju czy gowna na patykuw postaci biegu. Problem z Pride Weekiem jest taki, że wśród tych osób które wyjdą, opierając się na badaniach naukowych, duza czesc osob to moga byc pedofile.
  • Odpowiedz
@unicornbby: Ja bym wolał żeby żadne homosie, katole, papieże na kiju, łosie, jelenie, jenoty nie blokowały mi dróg, którymi dojeżdżam do pracy. Tyle. Zgadzam się z tym o co walczą ale nie podoba mi się sposób w jaki to robią. Mało jest parków czy placów, żeby to zorganizować i nie psuć dni innym?
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Problem w tym, że te szacunki są bardzo różne. Najnowsze publikacje nie są już tak przesadzone jak dawne, chociażby te twoje z lat 80. i 00. Współcześnie psychologowie mówią, że na pewno nie jest to kilkadziesiąt procent.
  • Odpowiedz
@typeson: I wgl typowa narracja lewactwa. "Najnowsze publikacje nie są już tak przesadzone jak dawne". Nie przesadzone, ale rzetelne. Z różnych źródeł, różnym naukowcom, wyniki wychodziły podobne. Jedyne co było przesadzone to stosunek do tych grup w społeczeństwie. Powinny być siłą leczone, a pozwolono im urosnąć w siłę.
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Pomyśl też logicznie. Jakiekolwiek nie byłyby to dane, ta statystyka zawsze będzie niepełna. Jest też różnica między zainteresowaniem seksualnym, a dokonywaniem już czynów. Nie wiemy też ile jest kryptogejów. W ogóle ciekawe jak chcesz leczyć homoseksualistów? Wmówisz im że mają lubić pusie, mimo że mózg mówi im inaczej?
  • Odpowiedz