Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [09-08-2018]:

Bramkarze
Maciej Dąbrowski (20 lat) [klub: Hibernian]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół zremisował 0-0 z Molde w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Obrońcy
Igor Lewczuk (33 lata) [klub: Bordeaux]; wszedł z ławki w 78 minucie. Jego zespół wygrał 3-1 z ukraińskim Mariupolem w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Konrad Plewa (26 lat) [klub: Real Monarchs]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 2-1 z Reno w United Soccer League (2 liga USA)

Pomocnicy
Jacek Góralski (25 lat) [klub: Ludogorets]: wszedł z ławki w 68 minucie. Jego zespół wygrał 1-0 z bośniackim Zrinjski Mostar w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Jakub Piotrowski(20 lat) [klub: Genk]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 2-0 z Lechem Poznań w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Napastnicy:
Jakub Świerczok (25 lat) [klub: Ludogorets]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 1-0 z Zrinjski Mostar (bośniacki klub) w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Kamil Wilczek (30 lat) [klub: Brondby]: rozegrał 84 minuty. Jego zespół wygrał 2-0 z serbskim Spartakiem Subotica w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Adrian Cieślewicz(27 lat) [klub: The New Saints]: wszedł z ławki w 69 minucie. Jego zespół przegrał 2-0 z Midtjylland'em w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

Dodatkowo:
Artur Sobiech (28 lat/ Napastnik) został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. Piłkarz przeszedł do klubu z SV Darmstadt 98 (2. Bundesliga) Więcej o transferze: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,23769394,ekstraklasa-artur-sobiech-zawodnikiem-lechii-gdansk.html

Bartosz Salamon (27 lat/ Obrońca) został wypożyczony ze SPAL (Serie A) do Frosinone (Serie A).

________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. występ Kamila Wilczka - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica