Wpis z mikrobloga

Witam. Jako trzeci teleturniej odpada Jaka to Melodia który uzyskał 67.70% głosów. Oczywiście wciąż głosujecie na gorszy teleturniej.
-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany, mozesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Jako trzeci teleturniej odpada Jaka to Melodia który uzyskał 67...

źródło: comment_RVbHsKXS37IY6GnlW02AyhJjd7Qjb920.jpg

Pobierz

Zagłosuj na gorszy teleturniej

  • Milionerzy 88.0% (1565)
  • 1 z 10 12.0% (213)

Oddanych głosów: 1778

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cbt57: i cyk na czarną

Wszyscy, którzy zagłosowali na 1z10 jako gorszy powinni być wypisani w osobnym poście, żeby ludzie z rigczem mogli ich zczarnolistować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: ale ja zagłosowałem na milionerów :D chodzi mi o to, ze wszyscy mamy szacun do 1z10 ale jestem w stanie postawić duże pieniadze na to, ze mały ułamek z nas to ogląda bo jest po prostu... nudne. I już to widzę jak połowa wykopu ogląda 1z10. Ludzie, litości;)
  • Odpowiedz
@cbt57: tu o to chodzi. w epoce małpowania przed kamerą, tysiąca efektów i pseudocharyzmatycznych prowadzących takie 1 z 10 jest jak diament pośród, nawet nie kamieni, a gówna. Miło popatrzeć na teleturniej z ludźmi, którzy po prostu mają wiedzę, a nie na pompowany balonik. (rozumiesz, że he, pusty w środku #genialne) :D
  • Odpowiedz