Wpis z mikrobloga

Sytuacja która dużo mówi o bezrobociu w #lodz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pod zakładem na Kurczakach zaczepił mnie facet który przestawił się jako rekruter jednej z agencji pracy, zapytał czy w związku z zamykaniem niedługo tego zakładu nie chce się przenieść na lepszych warunkach do innego który wkrótce się otwiera
Wytłumaczyłem że tam nie pracuje i pogadałem chwile, powiedział że mają straszny problem ze znalezieniem pracowników dla klienta, nawet do najprostszych zajeć niewymagających żadnych uprawnień
  • 21
@kiszczak: Ja w łodzi na jedną zmianę zarabiam 2900 brutto. 6-14. Nadgodziny płatne 50%, soboty 100%. Zakres obowiązków: Monter napędów odłączników, uziemników stacji elektroenergetycznych. Dość skomplikowane rzeczy, zero taśmy. A piniondz #!$%@?.

+socjal, premia świąteczna, premia wakacyjna i 13 pensja
@Zashi: Daj spokój, pisze o tym że szuka a potem nie chce podjąć takiej od mirka mimo że nie najgorzej płatna i od razu, szuka jakiejkolwiek ale koniecznie blisko i koniecznie z umową o prace a gdy ją rzekomo dostaje szuka kolejnej, trol lub się mocno mija z prawdą
@Sepzpietryny: pracowałem w której nazwa zaczyna się na H co produkuje uszczelki bo to mowa chyba o tej firmie. I traktowali ludzi gorzej niż typowy Niemiec u którego pracowałem kilka lat temu za granicą na budowie. Popędzanie, zero przerw na zjedzenie śniadania. Jeszcze do tego ta wysoka temperatura, która dawała po prostu w kosc.
W końcu nerwowo nie wytrzymałem za którymś razem z kolei gdy pseudo lider zaczął mną pomiatać. I
@Sepzpietryny: a trolla to poszukaj sobie w swoim środowisku. Bo od 2 lat i 9 miesięcy trollujesz na portalu ze śmiesznymi obrazkami nic konstruktywnego tutaj nie wnosząc. Nie masz ambicji ani godnosci. To pracuj u byle kogo. Tylko potem nie płącz jak to zle tam jest i jaki wyzysk. Cwaniak w internecie a ..... świecie.
Ciekawe czy miałbyś odwagę powiedzieć mi to prosto w twarz chojraku.
Żegnam nie będę zniżac się
@Kurajmosin: Widzę że hrabia się obraził za krytykę, akurat bez problemu powiedziałbym ci prosto w oczy to samo a jak masz tak wielkie problemy ze znalezieniem pracy w obecnej sytuacji tzn że nie ze mną jest coś nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)