Wpis z mikrobloga

@sjasmin: I pomyśleć, że każdy szanujący się patostreamer właśnie zaczynał od Tibii.

Od 7.4 player here, informatyka w podstawówce da Pan pograć ()
a na 8.6 prawdziwa Tibiulka się skończyła 'nowa' też nie jest zła ale większy sentyment został do starych itemów, starego Veno i sam fakt, że było trudniej ale teraz gry z reguły mają być prostsze i dawać większy zarobek mam
  • Odpowiedz
@Arachnofob: farmy uherów to najlepsze źródło dochodu, szczególnie jak ktoś był na tyle głupi, że ustawiał wszystkich w jednym miejscu, do tego obok skillując mainem bez aola z całym eq w bp XD
Się wlatywało, kula kula w maina, gfb w druidów i zapas run na kilka dni XD

CipSoft #!$%@?ł całą grę w momencie, kiedy #!$%@? pvp, wprowadzili te black skulle, wojny gildii, tego blessa co się nic nie traci, przesuwanie jak w trapie, wchodzenie na magic walle itp

W Tibie własnie grali ludzi głównie dla tego świetnego pvp, a nie lvlowania czy coś, ci od lvli mieli swoje non pvp i tam grali, chociaż to serwery pvp zawsze
  • Odpowiedz
@Junpei1948: nie potrzebny był offline trening xD wystarczyło runą przejąć przywołanego monka i wziąć dwa szczury na klatę, szło się do szkoły, wracało i kilka skili wbite

najśmieszniejsze jest to, że mag bił głównie z miecza lub macy którą wynióśł z rooka bo run nie opłacało się używać na mniejsze potwory a druid ze swoim "ue" z trucizny to była najbardziej lamerska postać bo tylko uhy robił xD

świetne czasy
  • Odpowiedz
@Arachnofob teraz na rooku mają brass sety. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Był bug na Dawnporcie, który umożliwiał przerzucenie plecaka z itemami na statku przed wyborem miasta na mainie. Rzucałeś w jedno miejsce, logowales nową postacią, brałeś i wychodziłeś z tym na rooka.
  • Odpowiedz
@piczki_i_parolki: no właśnie kiedyś to 100 poziom robiło się rok przy codziennym graniu a teraz przy takim samym nakładzie czasu można zrobić 100 w kilka tygodni (2-3) przy czym 100 poziom to nic nadzwyczajnego gdy 400 latają dookoła a kiedyś jak ktoś zrobił anihilatora to cały serwer się jarał tak jak dziś przy 1000 xD
  • Odpowiedz
@Arachnofob

albo jak sprzedawałem giant sworda na trade xD najpierw odrzucałem raz, drugi, trzeci a jak już ktoś klikał "accept" jak #!$%@? to wystawiało mu się 2handed sworda (wyglądał dość podobnie) i gość dostawał miecz wart 500gp za 20k xD


To było dobre. :D Były jeszcze itemy za zaufanie. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz