Wpis z mikrobloga

@Amelcio przeprowadza rebranding swojej skompromitowanej osoby i będzie miał konto @masternode
Tłumaczy swój wałek z licytacją trezora.

https://steemit.com/polish/@amelcio/rebranding-marki-amelcio-sprawa-sprzedazy-urzadzenia-trezor-na-wykop-pl

Witam serdecznie,

Zostało wystosowane pismo do portalu wykop.pl o zgodę na rebranding. Konto @Amelcio zostanie wykasowane a jego miejsce zajmie przygotowywane konto @masternode

Chciałbym się odnieść do sprzedaży mojego urządzenia Trezor na portalu wykop.pl - fakt że wykonałem próbną sprzedaż tzw. licytację która miała trwać całą dobę. Nie mniej jednak zupełnie o tej aukcji zapomniałem i ostatnia osoba która zalicytowała zalicytowała cenę 125zł za to urządzenie które jest warte z przesyła koło 560zł.

Jako, że zmieniłem zdanie co do sprzedaży - mam do tego prawo - zalicytowałem z multikonta moją aukcję podpijając cenę do 300zł nie dlatego, że chciałem komuś sprzedać po takiej cenie ale dlatego że chciałem przelicytować oferty. W sumie nie pomyślałem bo mogłem dokonać przelicytowania z własnego konta @Amelcio - mój błąd.

Roszczę sobie prawo do zmiany warunków sprzedaży w każdym momencie. Była to moja dobrowolna aukcja na portalu wykop.pl - pod koniec trwania aukcji uznałem, że nie zamierzam sprzedawać urządzenia Trezor po zaniżonej cenie więc wystawiłem z multikonta @krypto-mon kontrofertę w cenie 300zł celem której było wykupienie trezora od samego siebie a więc uniemożliwienie kupna urządzenia przez użytkownika który zalicytował w cenie 125zł


Jedni powiedzą że to nie jest honorowe. A ja uważam że mam ku temu prawo by zmienić w każdej chwili zasady gdy.

Świat kryptowalut także nie jest sprawiedliwy więc i ja nie muszę robić tego co chce akurat ktoś kto chciał wykupić Trezor po cenie praktycznie nie adekwatnej co do jego wartości.


Co do kont: Konto @Amelcio zostanie wygaszone

Konto @masternode zostało uruchomione - i zostanie aktywowane w dniu jutrzejszym tj 09 sierpnia 2018r. po zdjęciu bana na konto @Amelcio

Frustracja dwóch Panów z portalu wykop.pl jest w moim mniemaniu nie uzasadniona że postanowiłem zrezygnować z sprzedaży trezora.

Niestety czasy dzisiejsze są, nie zawsze takie jak by się chciało. Uznałem, że trezora nie sprzedaję, przebiłem go z multikonta by urządzenie zatrzymać dla siebie i uważam że moje dalsze wyjaśnienia są zbędne w tym temacie.


#kryptowaluty #bitcoin #masternode #scam #shitcoin
cyberpunkbtc - @Amelcio przeprowadza rebranding swojej skompromitowanej osoby i będzi...

źródło: comment_bNuE7rKwq2aitksl9Hz6Emf3YuF5EMQH.jpg

Pobierz
  • 9