Wpis z mikrobloga

Jaka jest Wasza opinia na temat refurbów dji? Chce kupić dji spark combo i zastanawiam się czy wykupując dji care jest sens pakować więcej kasy w nowy zestaw? #drony #dji
  • 11
@hvdy: Nie ma sensu. Sam dużo czytałem, słuchałem i doszedłem do wniosku, że biore refurba, wizulanie nie ma różnicy, gwarancja jest, DJI Care jest, to o co się martwić? Fakt, że trafił mi się Mirek od którego kupiłem, jeszcze nie dotarł, ale jeżeli nie to, to brałbym refurba śmiało.
@hvdy: Na refurba masz normalnie gwarancję, możesz kupić Care też, więc jak ktoś ma kaprysy że musi mieć 100% nówkę to niech przepłaca, natomiast ja bym brał Refurba, dużo się ich ostatnio sprzedaje. Są zapakowane w folię, wszystko jak nówka. Gdybyś potrzebował daj znać - mam sklep DJI.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hvdy: Refuba to sobie lepiej daruj. Nigdy nie wiadomo co w takim ulepie w środku siedzi. Musisz wiedzieć, że taki dron jest składakiem ze zwrotów konsumenckich / dronów które nie przeszły kontroli jakości / od dawców z poserwisowych części itp. Czyli ogólnie taki dron-Frankenstein. Już lepiej polować na używkę.