Wpis z mikrobloga

W końcu i przyszła pora na mnie - picie że mną kompot! Teraz najtrudniejsza cześć bo będę musiał wytrzymać i oświadczyć się zgodnie z planem (a czuje się tak, że chciałbym to zrobić dzisiaj).
Wrzucam posta bo będę mógł napisać opinie o Aclari za 2-3 lata (czy później) czy okazał się dobrym wyborem.
Na koniec krótkie #coolstory:
Mój dobry kumpel swego czasu też kupił pierścionek, cały dumny ale biedaczyna nie wytrzymała napięcia - chłopaczyna oświadczył się w najgorszym możliwym momencie - gdy jego kobieta wychodziła z kibla. Do dziś mamy polewkę z niego (chodź teraz go już rozumiem ;)). Na szczęście dziewczyna przyjęła oświadczyny.

#chwalesie #pierscionek
neuromancer - W końcu i przyszła pora na mnie - picie że mną kompot! Teraz najtrudnie...

źródło: comment_oEymmjTKDZLiV6MjQR6K2aVnF31F9GaA.jpg

Pobierz
  • 17
@pwone celna uwaga ALE w naszym przypadku myślę, że nie mam się co bać o odmowę ;) jesteśmy razem od bardzo długa, mieszkamy z sobą, robimy już wspólne wieloletnie plany.
Zawsze jest ten 1% jednak jednak jeśli mówimy onprawdopodobienstwie to raczej mogę śmiało planować.
Pozaza tym wezme oprócz pierścionka kebsa (za radą @Wrathkrigs ;)) jak ją odpowiednio przygłodzę przed oswiadczynami to nie ma bata - musi się udać ( ͡º ͜
@NieZnaszGo zdecydowanie polecam, moja różowa jest z tych co lubią o coś uderzyć itd, nie widziałem nawet ryski, bardzo mocno się trzyma. Dalej wygląda tak błyszcząco jak chwilę po zakupie. To dopiero ledwo 4 miesiace ale nie ma nic do czego mógłbym się przyczepić i jestem bardzo zadwololony :)
@Transparentny: @a38v:
Hej, nie wiem jak, ale nie widziałem powiadomienia. Parę osób pisało do mnie na PW to mogę powtórzyć to co pisałem:

Już rok minął, a dalej prezentuje się tak dobrze jak w dniu zakupu (a różowa chodzi w nim codziennie). Także jestem zadowolony (ona także ;D). Polecam sklep. Jakościowo (i wizualnie) jest super wszystko.